5 najmodniejszych odcieni farb do włosów blond

Farby do włosów blond są zawsze chętnie kupowane. Jednak co jakiś czas pojawiają się różne ich odcienie, które stają się po prostu bestsellerami. Obowiązujące trendy dyktowane są przez wizażystów i można je zawsze zauważyć na modowych wybiegach z wyprzedzeniem, więc producenci są w stanie dostosować swoją ofertę do zmieniających się kanonów piękna. Jakie odcienie farby do włosów blond modne będą w tym sezonie?

Jeszcze do niedawna wszechobecny był popielaty blond. Farby do włosów blond w tym odcieniu wprost znikały ze sklepowych półek. Popielate blondynki uwijały się w biurach, przechadzały się ulicą i niemal w każdym autobusie można było spotkać miłośniczkę tego koloru. Niestety na popielaty blond farbowały włosy nawet panie o ciepłej karnacji i nie wyglądały rewelacyjnie, bo ten kolor przeznaczony jest raczej dla kobiet o chłodnym kolorycie skóry. Jak będzie w tym sezonie? Oto pięć najmodniejszych odcieni farby do włosów blond.

Różowy blond

Ten kolor uwielbiają młode dziewczyny. Ciekawe połączenie chłodnego blond i jasnego, ciepłego różu nie każdemu przyszłoby na myśl. Fakt, że odcień różu jest niezwykle delikatny i w zasadzie tworzy tylko poświatę, sprawia, że fryzura jest jednocześnie subtelna i odważna. Z pozoru wykluczające się określenia, a jednak najlepiej opisują ten odcień. Intensywność całej stylizacji należy dobierać odpowiednio do karnacji. Im ciemniejsza cera, tym bardziej wyrazisty może być kolor farby.

Tajemnicze bronde

Bronde to dość intrygujący kolor farby do włosów blond. Jest po prostu połączeniem brązu i blond. Choć odcień ten królował w poprzednich sezonach, to nic nie wskazuje na to, że nie będzie jednym z częściej wykorzystywanych odcieni. Taka stylizacja doskonale wpisuje się w ogólny gorący trend w koloryzacji, czyli tak zwane ombre. Włosy u nasady są ciemniejsze, właśnie w kolorze brązu, który harmonijnie zmienia się w blond na końcówkach. To idealne rozwiązanie dla fryzur półdługich i długich.

A może sombre?

To z kolei stylizacja odwrotna, przez niektórych nazywana vanilla shake. Farba do włosów blond położona u nasady włosów stopniowo przechodzi w brąz, więc końcówki są ciemne. Cała stylizacja sprawia wrażenie, jakby włosy miały odrost. Jednak oba warianty, i bronde, i sombre, cieszą się dużą popularnością zarówno wśród dziewcząt, jak i dorosłych kobiet.

Złocisty blond

Farba do włosów blond o złocistym odcieniu to jedna z najbardziej romantycznych odmian jasnych włosów. Idealny kolor dla pań mających jasną cerę i niebieskie albo zielone oczy. To w zasadzie kolor, o który można się pokusić w każdym wieku. Kolor ten zapewnia twarzy wiele świeżości i elegancji.

Maślany blond, czyli jak wyglądać młodziej

Ten kolor perfekcyjnie podkreśla jasną cerę. Wydaje się, że jest modny zawsze. Pięć lat temu, rok temu i podejrzewam, że za kolejne pięć lat będzie modny nadal. Jak tu się mu oprzeć, gdy optycznie odejmuje kilka lat? Czy to dlatego fryzura Cameron Diaz jest w tym kolorze?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ