Kamizelki odblaskowe z nadrukiem - gdzie się sprawdzają

Noszenie kamizelki odblaskowej to konieczność, by poprawić swoją widoczność na drodze. Ten obowiązek nakłada na nas ustawodawca. Producenci gadżetów odblaskowych dostrzegli jednak pewną istotną potrzebę licznej grupy klientów użytkujących kamizelki ostrzegawcze. Sprawdźmy, o czym mowa.

Kamizelka odblaskowa z nadrukiem – gdzie się sprawdza?

Widok budowlańców w kamizelkach z logo przedsiębiorstwa, stewardów z napisem ochrona na plecach, czy fotografów widocznych z daleka dzięki kamizelce opatrzonej hasłem media należy do niemal codziennego widoku w naszym otoczeniu. Klienci firm produkujących odblaski często zlecają umieszczenie na zamawianych kamizelkach ostrzegawczych charakterystycznych emblematów.

Kamizelka odblaskowa z nadrukiem może być elementem wyróżniającym nie tylko ze względu na swój neonowy kolor. Własny nadruk np.: w postaci logo, postaci, hasła, czy innego okolicznościowego obrazka pozwala dodatkowo odróżnić się od innych przechodniów, rowerzystów, biegaczy czy całej grupy ludzi.

Kamizelka odblaskowa z nadrukiem – daj się rozpoznać

– Jest to istotne zwłaszcza np.: dla przedszkoli, szkół, czy żłobków, gdzie taka indywidualna kamizelka odblaskowa z nadrukiem ułatwia opiekunom sprawowanie opieki nad dziećmi. Przede wszystkim są lepiej widoczne, co jest istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa na drodze, ale też łatwiej rozpoznawalne jako grupa. – mówi Aneta Niciak z firmy KANDO PLUS. Kamizelka odblaskowa z nadrukiem ułatwia też samym dzieciom orientację, które wśród obcych osób szybciej mogą wyodrębnić swoje koleżanki i kolegów. Kamizelki ostrzegawcze są często niezbędne w zakładach pracy ze względu na przepisy BHP. Tu nadruk na kamizelkę w postaci logo, czy nazwy przedsiębiorstwa może być wykorzystany jako jeden z dodatkowych elementów identyfikacji wizualnej czy nawet sposób na reklamę. – Bardzo często na kamizelce ostrzegawczej umieszczane są napisy ułatwiające rozpoznanie zadań noszącej ją osoby np.: media, prasa, kierowanie ruchem. Takie napisy na kamizelce ostrzegawczej są widoczne z daleka i ułatwiają pracę służbom porządkowym, ochronie i są cenną wskazówką np. dla kierowców, czy uczestników imprez masowych. – wyjaśnia A. Niciak (odblaski24.com.pl).

Kamizelka ostrzegawcza – bezpieczeństwo w dobrym stylu

Własna kamizelka z nadrukiem to gadżet, który dosłownie rzuca się w oczy. – Dla dbających o image sportowców, motocyklistów, czy rowerzystów kamizelka odblaskowa z własnoręcznie zaprojektowanym motywem to sposób na podkreślenie własnej indywidualności i wyróżnienie się z tłumu. Kamizelka odblaskowa z nadrukiem może być więc świetnym, oryginalnym, niedrogim prezentem, o walorach użytkowych, które są nie do przecenienia. – dodaje A. Niciak (odblaski24.com.pl).

Nie zapominajmy, że kamizelka odblaskowa niezależnie od swoich walorów wizualnych ma przede wszystkim poprawiać widoczność na drodze, bo od niej zależy nasze zdrowie, a nawet życie. Gadżety odblaskowe są więc absolutną koniecznością. A że producenci odblasków nie narzekają na brak kreatywności, to trzeba przyznać, że odpowiednie gadżety znajdą dla siebie nawet najbardziej wybredni klienci. Naklejki odblaskowe są pełne humoru, odzież odblaskowa np.: czapki, czy koszulki są nie tylko kolorowe, ale wyróżniają się parametrami najlepszej sportowej odzieży funkcjonalnej. Oprócz tego można kupić odblaskowe maskotki, butony, smycze, latarki, a także akcesoria do roweru, czy akcesoria typowo dedykowane dla sportowców np.: odblaski dla biegaczy.

[Głosów:5    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ