Stworzenie własnego stylu nie jest rzeczą prostą. Na szczęście jest kilka wskazówek, które mogą Ci w tym pomóc. Jedną z nich jest torebka damska. Jest to niesamowity dodatek do stylizacji, który może dodać odrobiny pikanterii, a czasem nawet dominować nad resztą ubrań. Torebki znacznie różnią się od siebie. Nie ma jednej, która byłaby idealna na każdą okazję. Dlatego też przeciętna kobieta posiada w swej skromnej kolekcji kopertówkę, większą torbę klasyczną, małą czarną na spacery oraz torbę typu shooper bag. Ta ostatnia to często torebka na ramię, której zalet nie sposób przecenić. Jak tworzyć z nią stylizacje i dlaczego warto mieć je w swej garderobie? Oto odpowiedź.

Styl miejski

Codzienne, casualowe ubrania pokochały nie tylko miłośniczki miejskiego stylu, ale również gwiazdy. Jest on świetny podczas wykonywania codziennych obowiązków, takich jak praca, zakupy, czy spontaniczne spotkanie z przyjaciółmi na grillu. Torebki na ramię również się w niego wpisują. Shooper bag w miejskim wydaniu to przede wszystkim duży format. Nie są to z pewnością małe modele, do których zmieścić może się jedynie portfel i telefon. Duża, miejska torba z długimi rączkami to prawdziwa skarbnica, w której mieści się wszystko. Od najważniejszych dokumentów oraz przedmiotów, po zapasową parę butów lub szczoteczkę. Ponadto, torebki na ramię mogą być bardziej sportowe oraz klasyczne. Wybór należy do nas. Dla minimalistek idealne będą modele czarne, gładkie, natomiast osoby szukające czegoś oryginalnego pewnie wybiorą kolorowe torby w śmieszne napisy lub wzory. Szeroką ofertę toreb na ramię posiada sklep internetowy Skorzana.com.

Komfort i wygoda

Jednym z głównych powodów, dla których shooper bag posiadają tyle miłośniczek, jest wygoda, którą zapewniają. Dzięki temu, że torby te są niezwykle pojemne, można w nich nosić wszystko, także zakupy robione po drodze z pracy. Torebki na ramię bardzo często mieszczą w sobie format A4, dlatego też można w nich nosić ważniejsze dokumenty, bez obawy, że pogniotą się w torbie. Przewożąc dokumenty, firmowe papiery, bez większych problemów możemy załadować je do torebki. Nie musimy nosić ze sobą większej ilości mniejszych paczek. Torby na ramię są także wybierane zamiast plecaków, jest to dla nich dobra alternatywa. Do większości z nich włożyć możemy kilka zeszytów oraz podręczników.

Ekologia

Shooper bag to również torby ekologiczne. Każda z nas posiada w domu choć jedną lnianą lub bawełnianą torebkę na ramię z długimi rączkami. Zazwyczaj zabieramy ją ze sobą na zakupy, jednak czasem wychodząc z psem na spacer, czy wybierając się na krótkie spotkanie z kimś bliskim, również szybko wyciągamy torbę z szafy i wybiegamy z domu. Poza tym, że jest ona bardzo funkcjonalna, to jeszcze cechuje się wysokim walorami estetycznymi i co najważniejsze – do jej produkcji wykorzystywane są naturalne tkaniny, na czym nie cierpi środowisko. Jest to niezwykle istotne, ponieważ zwykłe foliówki rozkładają się przez wiele lat, to powoduje powolny proces niszczenia naszej planety. Globalne ocieplenie coraz bardziej daje się nam we znaki. Całe szczęście świadomość wśród ludzi jest coraz większa, a produkcja ekologicznych toreb jest jak najbardziej na plus!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ