fryzura

Moda na fryzury męskie zmienia się jak w kalejdoskopie. Co sezon króluje inne cięcie oraz inna stylizacja u mężczyzn. Raz jest to dłuższa góra i krótsze boki , a raz zupełnie odwrotnie.

Przeczytaj też: http://www.wime-art.pl/fryzury-meskie-krotkie-boki-i-tyl/

Zawsze jednak można zostać przy klasycznym strzyżeniu z krótszymi bokami i krótszym tyłem. Jeśli nie jesteśmy pewni co do zmiany fryzury, zawsze taka opcja okaże się najkorzystniejsza.

Obserwujemy wśród wielu aktorów, sportowców czy też prezenterów telewizyjnych najmodniejsza cięcia i na nich chcemy się wzorować, aby wyglądać jak najbardziej korzystnie i modnie.

Wzorując się na takich gwiazdach , możemy być pewni, że nasza fryzura będzie zawsze modna i na topie.

Warto również zwrócić uwagę na dobór odpowiedniego stylisty fryzur, który pomoże nam w doborze odpowiedniej fryzury do naszego kształtu twarzy czy też stylu. Nie można przesadzić z doborem fryzury, żeby nie wyglądać karykaturalnie, dlatego właśnie wiele Panów decyduje się na klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody, czyli skrócone boki i podstrzyżony tył. W tej fryzurze prawie zawsze wychodzi się bardzo korzystnie , i nie musimy się martwić , że ktoś wyśmieje naszą fryzurę na ulicy.

Pamiętajmy jednak , że nie wszystko co modne i u jednego wygląda dobrze u nas będzie wyglądało tak samo. Jednak zawsze mamy tą pewność, że jak coś nie wyjdzie i nie spodoba nam się nowa fryzura, to że włosy prędzej czy później odrosną i będziemy mogli dalej eksperymentować.

Mężczyźni którzy lubią się wyróżniać na tle innych , zawsze decydują się na te bardziej odważne i wyraziste cięcia, a co za ty idzie mają większą popularność wśród płci przeciwnej.

Dla wielu mężczyzn oprócz faktu , że mają modną fryzurę to właśnie ten aspekt jest najważniejszy, czyli atrakcyjność dla pań.

Krótkie włosy mają też wiele zalet. Przede wszystkim to komfort użytkowania. W upalne dni można łatwiej utrzymać higienę oraz jest nam dużo chłodniej dzięki takiej fryzurze. Nie musimy też spędzać wiele czasu na stylizacji takiej fryzury. Jest to duża oszczędność naszego czasu.

Nowa stylizacja fryzury

Po odbytej wizycie u fryzjera, trzeba pamiętać , że należy dbać o naszą nową fryzurę.
Tu z pomocą przychodzą różne produkty do stylizacji krótkich włosów.

Na rynku dostępne są różne żele, pianki, spraye do stylizacji, które pomogą nam na pewno ujarzmić nasze włosy i ułożyć je w pożądany efekt.

Chcemy przecież wyglądać jak najbardziej atrakcyjnie dla nas samych ale też dla kobiet, dlatego używamy najlepszych kosmetyków do krótkich włosów.

Bycie atrakcyjnym, zadbanym i przystojnym wymaga wiele czasu i poświęceń, co docenią na pewno kobiety.

Warto zobaczyć: http://www.frywolna.pl/cement-do-wlosow/ 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ