Incidin Foam - gwarancja skutecznej dezynfekcji

Utrzymanie sterylnych warunków w gabinecie lekarskim czy stomatologicznym to warunek niezbędny do zapewnienia właściwej higieny podczas zabiegów. Czysty gabinet to podstawa pozytywnego wizerunku każdej przychodni czy gabinetu. Ponadto zapobiega rozprzestrzenianiu się groźnych wirusów, bakterii oraz grzybów. Aby zapewnić właściwy poziom dezynfekcji należy wybrać skuteczny, łatwy w aplikacji środek, który pozwoli szybko pozbyć się bakterii. Wybierając detergent, warto zapoznać się z ofertą sklepu internetowego Solomedica.pl, specjalizującego się w dystrybucji akcesoriów medycznych.

Incidin Foam- informacje:

Incidin Foam to preparat przeznaczony do szybkiej dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego. Świetnie  dezynfekuje aparaturę medyczną, sprzęt rehabilitacyjny, fotele zabiegowe, stelaże łóżek, leżanki czy płyty akrylowe nieodpornych na działanie alkoholi.

Dzięki Incidin Foam można bardzo szybko pozbyć się wirusów, grzybów i bakterii, w tym Tbc, HIV czy HCV.

Incidin Foam- działanie:

Incidin Foam charakteryzuje się szerokim spektrum działania.

Bardzo skutecznie zwalcza:

 • bakterie (włącznie z Tbc),
 • grzyby,
 • wirusy (włączając HBV, HCV i HIV, Vaccinia, Adeno, Papova i Rota).

Incidin Foam- zalety:

 • pianka gotowa do użycia,
 • łatwa aplikacja dzięki wygodnej butelce z rozpylaczem,
 • szybki w działaniu,
 • nie zawiera aldehydu,
 • zawiera glukoprotaminę,
 • szerokie spektrum działania,
 • świeży cytrynowy zapach,
 • nie zawiera freonu.

Incidin Foam – sposób przechowywania:

Zaleca się przechowywanie preparatu w temperaturach od 0 do 25°C, zgodnie z miejscowymi przepisami, w wydzielonym i zatwierdzonym obszarze. Należy pamiętać o tym, by przechowywać środek w oryginalnym opakowaniu, z dala od promieni słonecznych, w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Pojemnik powinien pozostać zamknięty do czasu użycia. Otwarte pojemniki należy chronić przed wyciekiem substancji.

Czy Incidin Foam jest bezpieczny w użyciu?

Produkt jest całkowicie bezpieczny w użyciu, pod warunkiem stosowania się do instrukcji użytkowania i przestrzegania zasad BHP obowiązujących w miejscu pracy. Należy pamiętać, że jest to środek łatwopalny i trujący, dlatego należy dokładnie myć ręce po jego użyciu i przechowywać z dala od wszelkich potencjalnych źródeł ognia. Pozostałe po preparacie pojemniki powinny być utylizowane w licencjonowanym przedsiębiorstwie utylizacji odpadów, aby pozostałości płynu nie zanieczyszczały środowiska i nie stwarzały ryzyka pożaru.

Przed użyciem produktu należy ubrać rękawiczki jednorazowe oraz specjalną odzież ochronną. Nie wymaga się jednak zakładania maski ochronnej. W przypadku dostania się płynu do oczu należy natychmiast przemywać je wodą przez około 10 minut, a jeżeli objawy nie ustępują – wezwać pomoc medyczną.

W wypadku kontaktu środka ze skórą również należy przepłukać dane miejsce wodą oraz zdjąć skażoną odzież i obuwie. Jeżeli niepokojące objawy nie chcą ustąpić – należy jak najszybciej wezwać pomoc medyczną.

Dlaczego warto sięgnąć po Incidin Foam?

Wszystkie cechy środka sprawiają, że jest świetną gwarancją sterylnych, bezpiecznych warunków w szpitalu, przychodni lekarskiej czy gabinecie stomatologa. Dzięki niemu pacjenci nie będą musieli obawiać się zarażenia groźnymi dla zdrowia wirusami, bakteriami i grzybami. Co więcej, środek ten jest bardzo łatwy w aplikacji i ma przyjemny, cytrynowy zapach. Największą zaletą Incidin Foam jest jednak jego szerokie spektrum działania oraz bardzo wysoka skuteczność. Likwiduje wiele bakterii i wirusów nieodpornych na działanie alkoholu (w tym HIV, HCV, Tbc).

Więcej informacji na stronie: https://solomedica.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ