Jakie prezenty wybrać dla gości weselnych?

0
601

Wesele to wydarzenie do którego przygotowujemy się wybierając najlepsze stylizacje, dekoracje oraz oprawę, ale również musimy pomyśleć o odpowiednich prezentach dla gości weselnych. Warto dokładnie przemyśleć jakie prezenty chcemy kupić, aby zaskoczyć i zadowolić przybyłych gości.

Przeczytaj też: http://www.bydgoszczinaczej.pl/prezenty-dla-gosci-weselnych-od-serca-i-z-klasa/

Wybierz rodzaj prezentu dla gości

Goście weselni oprócz tego, że mają zamiar dobrze się bawić, powinni zostać obdarowani upominkiem. Na początku warto określić jakim rodzajem prezentu chcielibyśmy obdarować gości weselnych. Dzięki temu będziecie wiedzieć gdzie i jak szukać najlepszego prezentu. Określcie również jaką kwotę chcecie przeznaczyć na prezenty. Powinniście to wszystko ustalić dużo wcześniej aby mieć czas na trafiony wybór. Możecie zakupić gotowe prezenty, których jest mnóstwo na rynku weselnym, jednakże jeśli chcecie dać coś od serca i wykazać się, powinniście jednak sami określić co chcecie podarować gościom.

Mini alkohol popularnym prezentem dla gości

W trakcie wesela przychodzi czas na obdarowanie przybyłych gości upominkami. Często takie prezenty stoją już na stołach przy miejscach gości. Najbardziej popularnym są małe buteleczki określonego, jednego rodzaju alkoholu z dołączoną, personalizowaną karteczką z podziękowaniami za przybycie. Jest to podstawowy prezent, który bardzo często para młoda wybiera, jako prezent dla gości weselnych. Warto jednak przy tym pamiętać, że na weselu mogą pojawić się osoby, które nie spożywają alkoholu. Obdarowanie takiej osoby upominkiem alkoholowym byłoby ogromną wpadką. Warto więc mieć dla takiej osoby alternatywny prezent.

Prezenty dla gości wykonajcie sami

Samodzielne zrobienie prezentów dla gości to niezwykle serdeczny pomysł, który zachwyci każdego gościa weselnego. Możecie wówczas wybrać, czy każdy prezent będzie identyczny, czy będą dwa rodzaje prezentów, czy będą one pomieszane. Tak wykonany prezent będzie sygnałem dla gości, że bardzo postaraliście się aby podziękować im za przybycie. Mogą być to świeczki, mydełka, mini kwiatki w doniczkach, słodycze i co tylko przyjdzie wam do głowy. Każdy z nich powinien być starannie opakowany i owinięty karteczką z datą waszego ślubu i waszymi imionami lub inicjałami. Ręcznie wykonane prezenty są najlepszym rozwiązaniem na zaskoczenie swoich gości.

Zobacz też: http://www.frywolna.pl/jak-urzadzic-pokoj-dla-nastolatka/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ