Modne torebki

Kobiety uwielbiają kupować torebki i buty. To one pozwalają być trendy i niewielkim kosztem odświeżyć garderobę. Szczególnie istotne są torebki, które dopełniają całościowego wizerunku.

Nowe trendy

Wiosna przyniosła rewolucję w świecie torebek. Klasyczne czarne lub ciemne torebki odchodzą do lamusa. Przyszedł czas na odważne wzory. Królować przede wszystkim będą kolorowe wzory geometryczne, zwierzęce, kwiatowe. Torebki z nadrukami dają wręcz nieograniczone możliwości. Im bardziej oryginalne, tym lepiej i bardziej na topie. Największym hitem jest połączenie wzoru torebki z wzorem na garderobie, ale wymaga to wiele zachodu.

Najmodniejsze fasony

W tym sezonie dominować będą torebki w kształcie podkowy lub półksiężyca. Ich rozmiar może być dowolny, ale najważniejszy jest kształt. Zdecydowanie dominować będą torebki noszone w ręce, a nie na ramieniu. Hitem będą malusieńkie torebki, w których będzie można zmieścić tylko telefon komórkowy. Ich niebanalny kształt szybko zdobył wiele zwolenniczek. To powoduje także, że modne będzie noszenie dwóch torebek (dużej i małej) lub torebki i plecaka. Nadal modne pozostają plecaki ze skóry lub kolorowych materiałów.

Najmodniejsze kolory

Nowy sezon to nowe kolory. Zdecydowanie możemy obserwować odejście od stonowanych, ciemnych kolorów. Dominować będzie biel i wszystkie kolory pastelowe. W modzie będzie także łączenie kolorów kontrastowych. Projektanci stawiają także na wstawianie elementów w kolorze kobaltu, fuksji, karmelu, cytryny lub zieleni. Im odważniejsze kolory, tym lepiej.

Dodatki

W tym sezonie także dodatki torebek dalekie będą od banalności. Tradycyjne paski zostaną zastąpione przez ozdobne łańcuchy w różnych kolorach, kształtach i grubości.
Drugim modnym dodatkiem będą elementy wykonane z futerka. Może być nim pokryta cała torebka lub wykonane tylko wstawki.
Nadal swoją pozycję utrzymały ozdoby w formie frędzli, koralików i nabijanych kamieniach.

Nie ulega wątpliwości, że w tym sezonie torebki będą przyciągać wzrok i uwagę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ