Remont domu to bardzo ważne dla nas wydarzenie. Chcemy odciąć się od dawnych form i urządzić całe swoje mieszkanie na nowo tak, aby nas w pełni odzwierciedlało. Jak to jednak możemy uczynić? Oczywiście aranżując mieszkanie w ciekawym stylu. Nie należy przy tym zapominać o wybraniu ciekawego oświetlenia…

Znani producenci oświetlenia

Jakie marki są dzisiaj najbardziej znane pośród producentów nowoczesnego oświetlenia? Bez żadnych wątpliwości będą to firmy Ideal Lux i Fabbian. Te dwie marki zasłynęły już na całym świecie swoją wysoką jakością i dokładnością wyrobów. Co je łączy a co dzieli? Na którą lepiej jest postawić? Na to pytanie nie można dać jednoznacznej odpowiedzi…

Oświetlenie Fabbian – włoska elegancja i nowoczesne formy

Oświetlenie Fabbian wyróżnia się przede wszystkim wyjątkowymi kształtami i formami. Żadna lampa Fabbian nie jest nudna czy zwyczajna. Doskonale podkreślą one modernistyczny charakter każdego wnętrza.

ideallux4

Oświetlenie Ideal Lux – nowoczesność inspirowana klasyką

Nieco inne są lampy Ideal Lux. Tutaj bowiem widać wyraźnie dawny kształt i znane wszystkim formy oświetlenia, lecz nowoczesne wykonanie nadaje im zupełnie innego charakteru. Większość z takich lamp Fabbian idealnie wpasowuje się w klasyczne czy francuskie wnętrza, jednak z powodzeniem znajdziemy także modele pasujące do industrialnych czy vintage wnętrz.

ideallux2

Powróćmy zatem do pytania – którą markę lepiej wybrać? Obydwie są wyjątkowe, a wybór nowoczesnego oświetlenia zależy tylko i wyłącznie od naszych indywidualnych preferencji!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ