Oryginalne sposoby na ukąszenie komara

Wraz z nastaniem lata, możemy być narażeni na liczne ukąszenia, które spowodowane mogą być przez liczne owady takie jak: pszczoły, osy, trzmiele oraz komary. Późnym wieczorem każdy z nas może, w tym czasie zostać ukąszony przez niejednego komara.
Ukąszenia tego owada pozostawiają na skórze człowieka, liczne czerwone bąble, które to mogą zginąć po paru dniach. Odczuwany przez nas dyskomfort może mieć swoją przyczynę w swędzących oraz piekących bólach. Dlatego, szybko z pomocą powinny nam przyjść sprawdzone sposoby na ukąszenia tego owada.
Poza tym, dzięki ich pomocy w zdecydowany sposób możemy złagodzić liczne objawy, które pojawiły po ukłuciu komara. W miejscu ukąszenia powstaje na skórze zaczerwienienie oraz obrzęk, któremu najczęściej towarzyszy swędzenie oraz inne dolegliwości. Objawy te mogą utrzymywać się na naszej skórze nawet kilka dni. Warto, jednak wypróbować sprawdzone domowe sposoby na ukąszenia tego owada, aby zapobiec w znacznym stopniu zminimalizować objawy.
Ponadto, jeśli towarzyszący nam obrzęk utrzymuje się dłużej niż kilka dni, powinniśmy udać się, w tym celu do lekarza, ponieważ takie objawy na skórze, mogą świadczyć, że mamy do czynienia nie tylko z ukąszeniem komara, lecz z zakażeniem.
Co na ugryzienie komara?
Na pozbycie się tych uciążliwych objawów, mamy kilka sprawdzonych oraz dostępnych domowych sposobów. Wśród nich są: natka pietruszki, plaster cytryny, liście białej kapusty, plaster z ziemniaka i cebuli, roztwór z soli kuchennej oraz wiele jeszcze innych sprawdzonych na rynku metod.

http://www.alebutik.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWalka z przebarwieniami
Następny artykułCo na zatkany nos?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ