Plazma frakcyjna ARC - podnoszenie opadających powiek

Starzenie to proces, który postępuje u poszczególnych osób z rozmaitą szybkością, ale nieuchronnie. Aby zniwelować jego przykre, bądź co bądź, skutki, niektórzy decydują się na skorzystanie z dobrodziejstw chirurgii plastycznej, jednak zabiegi wykonywane w ramach tej gałęzi medycyny okazują się być dość mocno inwazyjne, a ponadto mogą wiązać się z nimi rozmaite powikłania. Istnieje jednak metoda, która cechuje się niebywałą skutecznością, a przy tym nie niesie ze sobą negatywnych konsekwencji.

Chodzi o zabiegi plazmą frakcyjną ARC – warto dowiedzieć się, na czym polegają i jakie są efekty poddawania się im. http://www.instytutluisa.pl/uslugi/plazma-frakcyjna-arc/

Dzięki zastosowaniu plazmy frakcyjnej ARC można wykonać nieoperacyjne podnoszenie powiek, za sprawą którego twarz staje się wyraźnie odmłodzona, a przez to bardziej atrakcyjna. Nowoczesna metoda opiera się na jonizacji gazów z powietrza, a tym samym na tworzeniu łuku elektrycznego. Powstałe w ten sposób działające miejscowo wiązki plazmy w kontakcie ze skórą obkurczają ją i tym samym czynią bardziej sprężystą. Korekta opadających powiek i redukcja zmarszczek to nie jedyne działanie plazmy frakcyjnej ARC. Dzięki jej zastosowaniu możliwe staje się również usuwanie blizn, usuwanie tatuaży, a także usuwanie brodawek i włókniaków.

Lifting opadających powiek, który nie jest tożsamy z interwencją chirurgiczną, do niedawna uważany był za mrzonkę, jednak dziś grono jego zwolenników stale się powiększa. Dzięki zabiegom wykonywanym plazmą frakcyjną ARC możliwe jest nieinwazyjne i trwałe uczynienie skóry bardziej sprężystą. Po zakończeniu procedury nie pojawiają się skutki uboczne w postaci krwawienia czy stanu zapalnego. Dlaczego tak się dzieje? Chodzi o to, że plazma oddziałuje jedynie na podstawową warstwę skóry właściwej, a tym samym nie sięga zbyt głęboko.

Wiązka plazmy jest w stanie nie tylko naciągnąć skórę, ale pomaga także wówczas, gdy zależy nam na pozbyciu się przebarwień, nieestetycznych zmian, rozstępów lub blizn, które przecież szpecą i wywierają silny, negatywny wpływ na samoocenę. Dzięki zastosowaniu opisywanej tutaj metody można również zredukować kurzajki, brodawki, a także włókniaki różnego pochodzenia. Dla osiągnięcia w pełni zadowalających efektów konieczne jest wykonanie od jednego do trzech zabiegów – ich liczba ustalana jest indywidualnie, w zależności od charakteru zmian skórnych, a także szeregu innych czynników, które rozpatrywane są jednostkowo. Najbardziej istotne zalety zabiegów plazmą frakcyjną ARC to skuteczność, a także bezpieczeństwo.

[Głosów:3    Średnia:4.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ