Schoeller Allibert - producent elementów plastikowych

Pojemniki plastikowe kojarzą się większości z artykułami gospodarstwa domowego, tymczasem nie tylko takie produkowane są na rynek polski i zagraniczny. Porducent Schoeller Allibert Polska z siedzibą w Zabrzu zajmuje się wytwarzaniem pojemników i palet o przeznaczeniu przemysłowym i transportowym. Wymieniony producent elementów plastikowych zamieszcza na swojej stronie szeroką ofertę produktów najwyżej jakości.

Przechowywanie i zastosowanie

Oferujący różne pojemniki plastikowe producent nie skupia się tylko na wąskiej specjalizacji, ale oferuje różne produkty dopasowane do potrzeb klientów. W asortymencie znajdują się standardowe, plastikowe otwarte skrzynie, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane do trzymania w nich owoców i warzyw przez sprzedawców na targach.

Pojemniki plastikowe produkowane dla przemysłu wykorzystywane są w rolnictwie, przetwórstwie żywności, produkcji przemysłowej, czy też branży napojów.

Firma oferuje wynajem pojemników, ale również sprzedaż detaliczną lub hurtową.

Transport

Producent posiada w swojej ofercie skrzynie transportowe plastikowe, które można zakupić w różnych rozmiarach, w zależności od zapotrzebowania i rodzaj zawartości, jaka ma być umieszczona w danym pojemniku.

Plastikowe palety wbrew pozorom są równie mocne, a może i nawet solidniejsze niż palety drewniane, które tak głęboko zakorzeniły się już w przemysł transportowy, że wymiana ich na odpowiedniki plastikowe może jeszcze trochę potrwać. Ciekawym rozwiązaniem dla niektórych transportów są wózki Dolly – płaskie platformy bez ścianek z czterema dużymi, wygodnymi w prowadzeniu kołami

Produkty znajdują w dziesięciu grupach ofertowych:

– skrzyniopalety składane
– małe pojemniki składane
– skrzyniopalety
– skrzynki na napoje
– pojemniki sztaplowalne oraz sztaplowalno-gniazdowe
– wiaderka z certyfikatem UN
– składane pojemniki IBC do przewozu cieczy
– palety plastikowe oraz wózki.

Producent działa w siedmiu sektorach przemysłowych, jakimi są:

– rolnictwo
– motoryzacja
– rynek przetwórstwa spożywczego
– branża napojów
– handel detaliczny
– produkcja przemysłowa
– wynajem opakowań

Warto zainwestować w produkty firmy, która tak dba o jakość sprzedawanych przez siebie pojemników do magazynowania i transportu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ