Stoły prasowalnicze

W hotelach, pralniach czy w dużych zakładach krawieckich obowiązkowo muszą znaleźć się stoły prasowalnicze, które znacznie ułatwiają prasowanie rzeczy. Jak się jednak okazuje, zakup takiego profesjonalnego stołu to dość spory wydatek. Na co powinno się więc zwrócić uwagę przy jego zakupie? Ile trzeba wydać na taki fachowy sprzęt?

Profesjonalne stoły prasowalnicze

Osoby szukające wyposażenia do miejsc, gdzie trzeba obowiązkowo wyprasować rzeczy klientów, muszą postawić na sprzęt niezawodny i świetnej jakości. Taki, który sprawdzi się przynajmniej przez kilka lat i który sprawi, że praca przy takim urządzeniu będzie przyjemniejsza i łatwiejsza dla osób ją wykonujących.

Takie stoły prasowalnicze można więc znaleźć u producentów asortymentu, który skierowany jest do hoteli, pralni, sklepów czy innych miejsc usługowych. Wówczas bezpośrednio od producenta można uzyskać informację o różnych dostępnych modelach, by wybrać ten najwłaściwszy i najodpowiedniejszy dla naszych potrzeb.

Jak wyglądają takie stoły prasowalnicze?

Taki profesjonalny sprzęt zdecydowanie różni się od tych, które można znaleźć w popularnych sklepach lub marketach z przeznaczeniem do użytku domowego. Stoły prasowalnicze profesjonalne wyposażone są między innymi w odsysanie i podgrzewanie, co zdecydowanie pomaga w wykonywaniu pracy, szczególnie mocno wygniecionych ubrań.

Dodatkowo, wiele modeli wyposażonych jest także w regulację temperatury lub w czujnik, który samoczynnie ustawia temperaturę, gdy wyczuje z jakim materiałem ma do czynienia. To bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla osób, które nie znają się na wszystkich materiałach oraz które nie do końca wiedzą, co i w jakiej temperaturze powinno być prasowane.

Wygodne dla użytkownika

Ciekawym rozwiązaniem jest także regulacja wysokości oraz powierzchni, na której można prasować ubrania. Dzięki temu osoba, która wykonuje tą czynność swobodnie może dobrać przestrzeń do rzeczy tych większych (jak np. pościele), jak i tych mniejszych (jak zwykłe ubrania).

Obowiązkowo, takie stoły powinno się łatwo i szybko składać. W związku z tym, iż większość z nich jest dość sporych gabarytów i gdy są rozstawione zajmują dużo miejsca – trzeba je łatwo i szybko chować, gdy jest to wymagane. Muszą też być lekkie, by bez problemu je przenosić z miejsca na miejsce.

Stoły Prasowalnicze dostępne są w ofercie Gastroprodukt.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ