Trycholog - pomoc w problemach z włosami

Trycholog Warszawa to specjalista zajmujący się problemami skóry głowy i włosów. Łysienie, nadmierne wypadanie włosów, zła kondycja włosa to tematy z którymi codziennie w swojej pracy spotyka się trycholog z kliniki włosa w warszawie. Dla wielu ludzi łysienie jest źródłem stresu i obniżonego samopoczucia oraz samooceny. Na szczęście w obecnych czasach ten proces można skutecznie zahamować lub odwrócić. W tym celu warto wybrać się do trychologa, który przeprowadzi z Pacjentem wywiad, zbada stan skóry głowy i włosa, a na koniec postawi diagnozę i zaproponuje dalszy proces leczenia.

Przeszczep włosów warszawa – jak wygląda?

Nie jest to bardzo skomplikowany zabieg, ale wymaga doświadczenia w jego przeprowadzaniu. Klinika włosa warszawa specjalizuje się w przeprowadzaniu tego rodzaju zabiegów, wykonuje ich nawet po kilka dziennie.

Przeszczep włosów jest tak naprawdę ostatecznością. Stosuje się go wówczas, gdy suplementacja oraz masaże głowy i wstrzykiwanie odpowiednich preparatów w skórę głowy nie przyniosły oczekiwanego rezultatu lub gdy proces łysienia jest tak bardzo zaawansowany, że stosowanie tych zabiegów byłoby bezcelowe.

Na wstępnych wizytach trycholog warszawa ustala z Pacjentem wygląd nowych włosów. Przed zabiegiem linię włosa rysuje na głowie. Sam zabieg polega na przeszczepieniu mieszków włosowych z obszaru, który jeszcze nie uległ łysieniu, na obszar całkowicie pozbawiony włosów. Przeszczep włosów warszawa może trwać od godziny do nawet kilku godzin. Czas zabiegu zależy od takich czynników, jak:

• stopień zaawansowania łysienia,
• wiek i stan zdrowia Pacjenta,
• wybranego sposobu/metody przeszczepiania włosów.

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i dla Pacjenta jest bezbolesny.

Klinika włosa warszawa – personel

Przeszczep włosów czy chodzenie do trychologa nie jest czynnością, którą wykonujemy często. Stąd cały personel kliniki włosa w warszawie zdaje sobie z tego sprawę i chętnie wyjaśnia Pacjentom wszelkie wątpliwości jakie pojawiają się w trakcie wizyt. Proces leczenia jest omawiany bardzo szczegółowo i na bieżąco są wyjaśnianie wszelkie kwestie związane z daną metodą leczenia. Także po takich wizytach Pacjent ma jasny obraz całej sytuacji.

Dlatego jeżeli ma się problemy z włosami warto zgłosić się do trychologa, aby raz na zawsze pozbyć się dyskomfortu związanego z rzadkimi i łamliwymi włosami lub łysieniem. Dzięki temu samopoczucie się poprawi i dyskomfort z powodu złego stanu włosów lub ich braku odejdzie w niepamięć.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ