Zapuszczamy paznokcie

Nasze paznokcie są naszą wizytówką, tak więc zależy nam, aby były ładne i zdrowe, a przy tym nie rozdwajały się i nie łamały. Chcemy też, żeby nam szybko rosły, ale nie wiemy jak zapuścić paznokcie. Są na szczęście sposoby na to, aby cieszyć się ładnymi długimi paznokciami.

Przede wszystkim zainwestuj w dobry pilnik oraz odżywkę do paznokci. Jednak pierwszym podstawowym zakupem powinien być utwardzacz do paznokci, który ma za swoje zadania wzmocnić naszą płytkę paznokcia. Taki kupimy w każdej drogerii. Są różne, tak więc możemy zapytać się ekspedientki, który ma najlepsze działanie, poczytajmy też opinie poszczególnych rodzai w internecie. Nasze paznokcie są łamliwe i nie chcą rosnąć, bo być może mamy nie do końca dobry zmywacz do paznokci, Może wydać się to dziwne, ale zły zmywacz potrafi zniszczyć płytkę paznokcia i ja z czasem rozkruszyć. Najlepszy jest taki bez dodatku acetonu, który może nam po prostu uszkodzić o osłabić nasze paznokcie. Na szczęście dzisiaj bez problemu możemy taki zmywacz kupić. Jeśli widzimy, że nasze paznokcie są kruche i się łamią, to zastanówmy się, czy czasem nie ma to związku z naszymi pracami domowymi, które wykonujemy, a często w różnych środkach do czyszczenia znajdują się składniki chemiczne, które bardzo szybko potrafią osłabić nasze paznokcie. Być może przy zmywaniu naczyń nie używamy gumowych rękawiczek. Tak więc po zakończeniu domowych prac warto posmarować ręce kremem aż do jego wchłonięcia, tak samo ważne, aby również przed snem dłonie i paznokcie miały na sobie warstwę kremu. No i na koniec jedna z ważniejszych rad – w żadnym wypadku nie powinniśmy doprowadzić do tego, żeby obgryzać paznokcie, ponieważ jeżeli raz zaczniemy, nie będziemy mogli przestać, a skutki tego mogą być naprawdę opłakane i nigdy nie uda nam się zapuścić pięknych i długich paznokci, a przecież o takich marzymy.

Dbanie o paznokcie wcale nie jest trudną rzeczą, wystarczy że będziemy systematycznie o nie dbać, a z pewnością odwdzięczą nam się pięknym i zdrowym wyglądem.

http://www.wizjatv.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRozliczenia
Następny artykułJaką pralkę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ