Zjawiskowe spojrzenie na co dzień – rzęsy na pasku od Posh Lashes

Przedłużanie rzęs to już nieodzowny element makijażu. Kobiety pokochały produkty, dzięki którym ich spojrzenie nabiera niezwykłego charakteru. Co więcej, na rynku kosmetycznym pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania sprawiające, że rzęsy objętościowe wraz z make-upem stają się jeszcze atrakcyjniejsze.

GLOW, BABY GLOW, LADY MAKBET – najwyższa jakość i piękny wygląd

Marką, która nieustannie zaskakuje nowymi produktami jest Posh Lashes. Tym razem do szerokiej oferty marki dołączyły kolekcje wyjątkowych rzęs na pasku o wymownych nazwach – GLOW, BABY GLOW oraz LADY MAKBET – https://www.poshlashes.com/ Czego mogą oczekiwać klientki, które zdecydują się na nowość w bogatym portfolio marki? Przede wszystkim zjawiskowego spojrzenia pełnego nieprzeniknionego uroku.

Posh Lashes to synonim najwyższej jakości i niepowtarzalnego looku. Nie inaczej jest w przypadku nowych, krótkich rzęs na pasku o średniej objętości GLOW i BABY GLOW. Charakterystyczne cechy tych produktów to:

  • prosta, bezstresowa aplikacja, z którą poradzą sobie nawet początkujące osoby,
  • możliwość wielorazowego użytku (nawet do 20 aplikacji!),
  • nierówna, poszarpana linia rzęs nawiązująca do trendu „glammy mess”,
  • bawełniany pasek w czarnym kolorze.

Wybierając produkt z kolekcji LADY MAKBET, otrzymujemy rzęsy o tej samej jakości, jednakże w tradycyjnej odsłonie (równa, delikatna linia) i o średniej długości. Dzięki nim nasze spojrzenie nabierze bardziej klasycznego wyglądu i kobiecego charakteru.

Rzęsy na pasku do codziennego użytku

Rzęsy na pasku z nowych serii przeznaczone są dla pań, które pragną idealnego dopełnienia codziennych stylizacji i atrakcyjnego dodatku do makijażu. Stosując je, należy jednak pamiętać o zdejmowaniu ich na noc i przechowywaniu w oryginalnej kasetce – w innym wypadku mogą uleć zniszczeniu i nie nadawać się do ponownego użytku.

GLOW, BABY GLOW, LADY MAKBET – koniecznie zapamiętaj te trzy nazwy! Dzięki rzęsom z najnowszych kolekcji Posh Lashes Twoje spojrzenie będzie uwodzić zjawiskowym pięknem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ