Bluzki w paski

Wszelkie elementy garderoby, na których widnieją paski są ponadczasowe, a zwłaszcza bluzki. Wiele firm praktycznie w każdym sezonie wypuszcza kolekcję, w której znajdują się ubrania w paski. Są one dedykowane dla każdej kobiety, należy tylko poznać kilka ważnych zasad dotyczących ich noszenia. Jak się będziemy ich trzymać, nasza stylizacja będzie zjawiskowa. Bez znaczenia jaki rozmiar ubrań nosimy. Co jeszcze jest wyjątkowego w tym wzorze? Dowiedziecie się po przeczytaniu poniższego artykułu.

Źródło: https://www.wroclovedesign.pl/bluzki-w-paski-z-czym-je-laczyc-i-jak-je-nosic/

Czy paski pionowe wyszczuplają?

Wiele kobiet żyje w przekonaniu, że paski pionowe wyszczuplają, a poziome wręcz odwrotnie. Czy to prawda? Jak najbardziej! Jeżeli chcemy za pomocą ubrań nie tylko wyszczuplić swoją sylwetkę, ale też dodać sobie kilka centymetrów wzrostu, wystarczy narzucić na siebie bluzkę, na której znajdują się pionowe pasy. Należy jednak pamiętać, że jeżeli decydujemy się na wzorzystą górę, na dolną część stroju musimy wybrać spodnie lub spódnicę, która jest jednolita. Dzięki temu sylwetka stanie się niezwykle proporcjonalna.

Oprócz samego wzoru, ważna jest również grubość pasków. Te bardziej obszerne, duże pasy w większym stopniu przyciągają wzrok, co skutkuje podkreśleniem niedoskonałości sylwetki. Najlepszym wyborem będą paski o średniej grubości. Dzięki nim proporcje naszej figury się poprawią.

Czy poziome paski poszerzają?

Tak, jak najbardziej. Dlatego powinny ich unikać kobiety, które noszą ubrania w rozmiarze plus size. Dedykowane są wyłącznie szczupłym Paniom, które chcą dodać sobie kilka kilogramów. Wtedy można nie tylko nosić bluzki w paski, ale też spódnice. Jest to świetny sposób na poszerzenie swoich wąskich bioder. Jeżeli z kolei zależy nam na powiększeniu biustu, powinnyśmy kupić bluzkę, która nie tylko jest w paski, ale też posiada okrągły dekolt.

Z czym łączyć bluzkę w paski i inne ubrania z tym motywem?

Wszelkie ubrania w paski najbezpieczniej jest łączyć z jednolitymi częściami garderoby. Unikać należy łączenia, różnych form pasów. Grozi to oczopląsem oraz zniekształceniem sylwetki. Paski są świetnym wzorem, ale im jest ich mniej tym lepiej.

Jeżeli zależy nam na stworzeniu unikalnego look’u można rozważyć połączenia na przykład bluzki w paski ze spódnicą w kwiaty. Należy jednak mieć wyczucie w tego typu kombinacjach.

Zobacz też: http://www.frywolna.pl/koronkowa-bluzka-czy-nadal-jest-modna/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ