body warpping

Dla wielu kobiet bardzo ważne jest utrzymanie szczupłej sylwetki. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele produktów fit. Producenci zapewniają natychmiastowe efekty, wiąże się to niestety bardzo często z wysoką ceną. Czy istnieje domowy sposób na wyszczuplenie swojej figury w tani i domowy sposób?

Body wrapping – czym jest? 

Jest to zabieg, który wykonamy bez użycia maszyn czy sprzętów.Możemy wykonać go w domu. Zasadą jest  nałożenie maski lub balsamu na całe ciało, a następnie owinięciu go folią spożywczą. Szczególnymi partiami ciała będą nogi, talia, brzuch – tych części ciała, które chcemy wyszczuplić i ujędrnić. Taki zabieg otwiera pory skóry, co w rezultacie przejawia się lepszym wchłonięciem przez nie składników aktywnych. 

Przeczytaj też: http://www.pracowniapiekna.pl/ziola-na-promienna-cere-ktore-mozesz-wyhodowac-w-domu/

W ten sposób ciało staje się wymodelowane, elastyczne, dogłębnie odżywione oraz dotlenione. Dodatkową zaletą jest to, że kuracja ta przeciwdziała zastojowi limfy w organizmie co pomaga zmniejszyć celulit.

Jak wykonać zabieg? 

Aby domowa kuracja przyniosła porządany efekt należy powtarzać ją przez około miesiąc. Z częstotliwością 1-2 razy w tygodniu. Przed wykonaniem zabiegu należy pozbyć się martwego naskórka poprzez wcześniejsze wykonanie peelingu.  Po tym kroku skóra będzie wygładzona i możemy przystąpić do nałożenia maseczki lub odżywczego kosmetyku. Teraz zostaje owinąć się folią spożywczą zaczynając od brzucha, po biodra, pośladki, a następnie uda oraz łydki. Po owinięciu odpowiednich partii ciała należy położyć się pod kocem na około 20 minut. Po upływie wyznaczonego czasu odwiń folię i spłukaj  z siebie pozostałą warstwę kosmetyku. 

Źródła: https://www.makelifeperfect.pl/

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ