Lustrzane okulary - hit lata 2016

Mamy już wiosnę i lato za pasem, a to oznacz, że najwyższa pora pomyśleć o okularach przeciwsłonecznych. Ich noszenie to nie tylko kwestia mody, ale przede wszystkim troska o zdrowie. Promienie UV bardzo niekorzystnie wpływają na oczy.

Lustrzanki

To w tym roku przebój na rynku okularów przeciwsłonecznych. Już w zeszłym nieśmiało, ale z powodzeniem podbijały serca celebrytów. Najczęściej występowały w kolorze srebrnym lub złotym. W tym sezonie styliści proponują jednak okulary lustrzane w kolorze tęczy. Ten nowy desing szybko znalazł fanów.

Okulary lustrzane pasują dla każdego, bez względu na wiek i płeć. Nadają się do każdego typu oprawek i do każdego kształtu twarzy.

Szkła lustrzane działają podobnie jak wszystkie szkła przeciwsłoneczne z filtrami UV, Na zewnątrz posiadają jednak specjalną powłokę, która sprawia, że otaczający nas świat odbija się w niej jak w lustrze. Daje to dodatkowe efekty estetyczne. Osoba nosząca okulary lustrzane widzi wszystko normalnie, natomiast jej oczy są niewidoczne.

Najmodniejsze oprawki

Szkła lustrzane pasują do każdego typu oprawek, ale szczególnie korzystnie prezentują się w kilku modelach. Ważne jest też, by dobrać kształt oprawek do kształtu twarzy.

Aviatorki – to najmodniejszy fason oprawek stworzony przede wszystkim dla szkieł lustrzanych. Produkowane są w wielu wersjach kolorystycznych. Do wyboru są także oprawki o zdecydowanych konturach lub bardziej delikatne. Doskonale pasują dla osób o podłużnej twarzy.

Kocie oprawki – kształt tych oprawek znany jest od dawna, jego walory estetyczne sprawiają, że wykorzystywany jest także w okularach leczniczych. Oprawki o tym kształcie wyszczuplają twarz i podkreślają kobiecość.

Oprawki kolorowe – od kilku lat zawojowały już świat okularników, teraz wykorzystywane są także w okularach lustrzanych. Najmodniejsze są odważne połączenia na zasadzie kontrastu np. różowe oprawki z niebieskimi lub zielonymi szkłami. Ten model przeznaczony jest dla osób, które nie boją się eksperymentować ze swoim image.

Szeroki wybór koloru szkieł, kształtu i koloru oprawek daje każdemu możliwość dopasowania do kształtu twarzy i gustu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ