Bielizna męska

Bielizna to jedna z najważniejszych części naszego codziennego ubioru. Ma ona duży wpływ na nasze samopoczucie i uczucie komfortu. W wyborze bielizny co prawda nie zawsze kierujemy się takimi kryteriami jak elegancja czy szyk, ale mimo to warto dołożyć starań i wybrać tę najwłaściwszą. Jeśli nie masz pewności jakimi kryteriami należy się kierować, przeglądając dostępne rodzaje bielizny – przychodzimy z pomocą i podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę oraz jak wybrać „majtki idealne”.

Bokserki – tradycyjnie niezastąpione

Bielizna męska dzieli się na kilka rodzajów. Do najpopularniejszych z nich należą tak zwane bokserki, czyli obcisłe majtki w kształcie spodenek, wykonane zazwyczaj ze stosunkowo elastycznych materiałów. Po bokserki sięgają przede wszystkim ci mężczyźni, którzy nie lubią czuć nadmiernego ucisku w kroku ani na udach.

Bokserki są z powodzeniem stosowane między innymi przez sportowców oraz osoby aktywne fizycznie. Zgodnie z ich opinią, bokserki są bielizną najbardziej komfortową podczas wykonywania różnych rodzajów treningu.

Wśród dostępnych bokserek znajdziemy te wyposażone w rozporek lub wycięcia, a także – w krótsze lub dłuższe nogawki.

Slipki – klasyczny fason męskiej bielizny

Slipki przedstawiają klasyczny i dobrze wszystkim znany krój. Znajdziemy zarówno slipki wykonane z jednej części materiału (bezszwowe), jak i te powstałe z połączenia różnych kawałków materiałów.

Najwygodniejsze są oczywiście slipki bezszwowe – dedykowane dla osób aktywnych. Sprawdzają się także w podróży oraz w ciągu całego dnia spędzonego na nogach. Wiele osób uważa, że ze względu na brak nogawek są wygodniejsze niż bokserki.

Osobom poszukującym popularnych krojów bokserek i slipek, polecamy zapoznać się z rozbudowaną ofertą zawartą na stronie kabak.com.pl. Znajdziemy w niej zarówno bieliznę dedykowaną dla sportowców, jak i tę ozdobioną kolorowymi, modnymi wzorami graficznymi.

Szorty – luźne i wygodne

Podobne do bokserek, lecz nieco luźniejsze są tak zwane szorty – czyli krótkie spodenki przeznaczone do noszenia pod odzieniem wierzchnim. W przeciwieństwie do bokserek nie opinają one ciała, a przez to – pozostawiają więcej luźnej przestrzeni. Szorty często stosowane są w formie kąpielówek – jako spodnie przeznaczone do pływania w morzu lub na plażę.

Szorty mają nieco dłuższe nogawki oraz wyposażone są w rozporek zapinany na guziki. Nie pozostaje to bez konsekwencji dla komfortu ich noszenia. Odradza się uprawianie sportu w szortach, a także bardziej rozbudowane formy aktywności – wycieczki lub wyjazdy. Idealnie natomiast sprawdzą się jako bielizna ciepła oraz wygodna (w przypadku osób o siedzącym trybie życia).

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ