Biżuteria na najważniejszy dzień w życiu

Każda kobieta marzy o pięknym ślubie i każda kobieta chce, aby ten dzień przebiegł idealnie. Niezwykle ważne jest to, jak Panna Młoda prezentuje się w sukni, ale ten efekt zapewnia nie tylko sama sukienka, ale także wszystkie dodatki – bukiet, fryzura, makijaż, biżuteria. Jeśli chodzi o tę ostatnią, to do tradycyjnej białej sukienki najlepiej pasuje srebro, zwłaszcza w towarzystwie kamieni szlachetnych bądź półszlachetnych.

Biżuteria srebrna – komplety

Komplety biżuterii srebrnej, takie jak te ze sklepu https://www.jubilea.pl/srebrne-komplety-cat-6 to najłatwiejszy i najszybszy sposób, aby skompletować wszystkie niezbędne elementy. W takim zestawie powinny znaleźć się przede wszystkim kolczyki, wisiorek lub naszyjnik i ozdoba do włosów. Na palcach nie powinnyśmy mieć nic oprócz pierścionka zaręczynowego. Bransoletki także nie są najpopularniejszym elementem biżuterii ślubnej, za to coraz częściej spotkać można broszki. Należy jednak pamiętać o jednej ważnej zasadzie – im bardziej zdobiona i bogata suknia, tym mniej biżuterii (i tym delikatniejsza). Bogato zdobioną kolię założymy na szyję tylko wtedy, gdy suknia będzie miała okrągły, prosty dekolt, a sama sukienka będzie raczej gładka i skromna. Przy bogato zdobionej sukience, zwłaszcza takiej, która przy dekolcie ma chociażby koronkę, warto zrezygnować z ozdoby na szyję i postawić na delikatne kolczyki i ewentualnie niewielki element we włosach. Czasem gotowy zestaw niestety trzeba rozdzielić, biżuteria srebrna, komplety tej biżuterii, nawet jeśli piękne, to jeśli składają się ze zbyt wielu elementów sprawią, że będziemy wyglądać tandetnie.

Perły na ślubie?

Przeglądając jaka biżuteria srebrna komplety jest dostępna na rynku, z pewnością zauważymy, że wiele elementów wykonywanych jest z perłami. Perły to piękny dodatek, który cudownie współgra nie tylko ze srebrem, ale i złotem, ale w tej pierwszej kombinacji z pewnością jest bardziej uniwersalny. Co prawda niektórzy uważają, że perły na ślubie przynoszą pecha, ale czy warto opierać tak ważne decyzje na zabobonie? Najważniejsze to czuć się dobrze z tym, jak wyglądamy, więc może warto zdecydować się na takim komplet biżuterii srebrnej z dodatkiem pereł? Niewielkie kolczyki, każdy z pojedynczą perłą, a do tego równie delikatny wisiorek albo komplet biżuterii srebrnej w skład której wchodzą kolczyki i stroik do włosów z perełkami? Właśnie, włosy. Zazwyczaj panny młode spinają je na dzień ślubu. To daje spore pole do popisu, jeśli chodzi o ich dekorację. Wybrać możemy stroik łączony z welonem, pojedyncze, drobne elementy wpinane w różnych miejscach, a nawet ozdobną tiarę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ