Jak ubrać się na 18

18-tka to szczególny dzień, w którym koniecznie trzeba choćby na początku imprezy wyglądać elegancko, oryginalnie, ale też czuć się swobodnie w danym ubraniu. Czy wypada pójść na tę imprezę w t-shircie i jeansach? Jeśli tak właśnie wszyscy goście wspólnie ustalą, to oczywiście jak najbardziej. Jeżeli jednak takich ustaleń nie ma, potrzeba będzie znaleźć rozwiązanie. Jak ubrać się 18? Sprawdźmy, na co może się zdecydować dziewczyna, a na co chłopak?

Wygodny outfit to podstawa

Wiele dziewczyn zadaje sobie pytanie, czy na 18-tkę można ubrać się przesadnie elegancko? Na pewno warto ubrać się stosownie do okazji, a ta jest ważną uroczystością, niemniej jednak nie wymaga szykownych strojów. W kwestii nadmiernego luzu również należy zachować umiar. Najlepiej znaleźć złoty środek i dostosować się do innych. Jak ubrać się na 18? Na pewno dobrze pamiętać, ze wygodny outfit jest w przypadku tej imprezy podstawą. Jak ubrać się na 18

Jak ubrać się na 18 – Ona?

 Uważa się, że damskie kreacje dają dużo więcej możliwości niż męskie. W pewnym stopniu jest to prawdą, bo dziewczyna może wybrać się na 18 urodziny w sukience, spódniczce, obecnie bardzo modnym kombinezonie, a nawet w legginsach czy obcisłych jeansach, które stanowią doskonałą podstawę do dalszego modowego eksperymentowania. Młodym Panom pozostają w tej kwestii jedynie spodnie, ale nie mają oni powodów do narzekania, ponieważ spodni mają wiele fasonów do wyboru. Dziewczyny mogą wybrać białą koszulę, ponieważ taka jest zarówno elegancka, jak i wygodna. Większość młodych kobiet decyduje się jednak na sukienkę i właśnie dlatego „mała czarna” jest wciąż numerem jeden takich okazji.

Jak ubrać się na 18

Jak ubrać się na 18 – On?

 Męskie grono 18-tkowych imprez lubi czuć się wygodnie. Nie oznacza to jednak, że na 18-tkę trzeba przyjść ubranym w t-shirt. Koszula to zawsze dobre rozwiązanie. Krawat? Jak najbardziej. Jeśli zacznie przeszkadzać, zawsze można go przecież zdjąć. Poza tym przyda się marynarka. Dołem rzeczywiście mogą być jeansy. Świetnie pasują też chinosy.

Jak ubrać się na 18 – podsumowanie

 

Biorąc pod uwagę charakter 18-tkowej imprezy, należy pamiętać, że z jednej strony jest to okazja dość zobowiązujące do przemyślanego ubioru. Z drugiej strony jednak niekonieczna będzie przesadna elegancja. Umiar zarówno w jedną, jak i drugą stronę jest świetnym złotym środkiem, dzięki któremu na imprezie będzie można czuć się komfortowo, wygodnie, ale też nie wstydzić za swój outfit oraz nie wyróżniać się spośród reszty gości.

 

[Głosów:13    Średnia:1.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ