Jakie są rzęsy jedwabne?

Każda z nas chce mieć piękne rzęsy, jednak nie zawsze natura jest tak łaskawa, że możemy się cudownymi i przy tym naturalnymi rzęsami pochwalić. Dlatego dzisiaj na pomoc przychodzą nam różnego rodzaju zabiegi, które znacznie sprzyjają naszej urodzie. Rzęsy jedwabne to przykład i dowód, że w szybkim czasie nasze rzęsy mogą stać się i długie i gęste. Tego rodzaju rzęsy są bardziej elastyczne i nie plączą się, można je bardzo prosto i łatwo rozczesać.
W przypadku rzęs naturalnych do wyboru mamy rzęsy z norki i opisane rzęsy jedwabne. Wyższość jednych i drugich zależy od osób, które akurat decydują się na założenie owych rzęs.
Rzęsy jedwabne wyprodukowane są z protein naturalnego jedwabiu. Są to rzęsy bardzo zbliżone do rzęs naturalnych, albowiem ich skręt jest podobny do skrętu rzęs, którymi obdarzyła nas natura. Rzęsy jedwabne są lekkie, nie obciążają rzęs tak jak robią to rzęsy sztuczne. W takich rzęsach można się pokazać zawsze i wszędzie i można w nich robić wszystko włącznie z pływaniem.
Jedwabne rzęsy w przeciwieństwie do rzęs z norek syberyjskich nie wzbudzają niesmaku i problemów etycznych. Jedwab pozyskiwany jest w sposób naturalny i nie ma nic wspólnego z zabijaniem i złym traktowaniem zwierząt. Decydując się na rzęsy jedwabne powinniśmy, przed zabiegiem bardzo dobrze wypytać kosmetyczkę skąd posiada owe rzęsy jedwabne. Bowiem w przypadku jedwabnych rzęs istnieje ryzyko, że trafimy na sztuczny jedwab, który w użytkowaniu okaże się kompletnym niewypałem.
Do nie dawna sztuczne rzęsy były robione tylko w celach makijażu teatralnego, dzisiaj rzęsy ładne chce mieć wiele kobiet na co dzień. Zabiegi przedłużania rzęs trwają długo i w przypadku gdy założymy dobre i naturalne rzęsy, będziemy się nimi cieszyć przez długi czas.
Zaaplikowanie rzęs jedwabnych posiada wiele zalet. Rzęsy takie będą dawały efekt rzęs naturalnych, bardzo trudno będzie określić, które rzęsy są nasze, a które tylko doklejane. Rzęsy te nie posiadają jednakowej grubości, są one grubsze u nasady a cieńsze na końcach, dlatego doczepienie ich daj tak bardzo naturalne efekty.
Zabieg zakładania rzęs jedwabnych polega na doklejeniu rzęs jeden do jednego i trwa około 3 godzin.
Rzęsy z jedwabiu świetnie sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach, można w nic robić wszystko. Rzęsy nie odkształcają się i nie odpadają i nie dają uczucia dyskonfortu. To właśnie te rzęsy są przeznaczone dla kobiet aktywnych, które chcą wygląd bardzo dobrze na co dzień, nie tylko od święta.
Imponująca firanka naszych rzęs to nagroda za cierpliwość podczas zabiegu zakładania rzęs. Jednak mimo faktu, że rzęsy z jedwabiu są najbardziej wytrzymałe i odporne na wszystko, należy tez o nie czasami zadbać. Dobrze jest więc co rano je przeczesać szczoteczką. Ważne jest również, że aplikacja rzęs z jedwabiu nie powoduje żadnych uczuleń czy alergii u kobiet, które zdecydują się je nosić. Piękne rzęsy, długie, grube i zdrowe to marzenie wielu kobiet i dzisiaj, dzięki specjalnym zabiegom to marzenie z łatwością można ziścić.

http://www.silvanspa.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ