LUBISZ PROSTOTĘ? POTRZEBNA CI SKROMNA SUKNIA ŚLUBNA, KTÓRA PODKREŚLI TWOJE NATURALNE PIĘKNO!

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to dla wielu panien młodych, najważniejszy moment w życiu. Poza wyborem sali, w której będzie odbywało się wesele, wynajęciem fotografa, operatora kamery czy zespołu, bardzo ważny jest także wybór odpowiedniej kreacji ślubnej. Skromna suknia ślubna to suknia, na którą stawia wiele Panien Młodych.

CZYM KIEROWAĆ SIĘ WYBIERAJĄC WYMARZONĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ?

Każda Panna Młoda chce w dniu swojego ślubu wyglądać wyjątkowo. Dlatego bardzo istotny jest wybór odpowiedniej kreacji. Suknia ślubna powinna przede wszystkim odzwierciedlać charakter jej właścicielki, a także nawiązywać do stylu ślubu. Romantyczce, która planuje powiedzieć sakramentalne „tak” na łące lub na plaży z pewnością przyda się skromna suknia ślubna, która będzie zwiewna i lekka. Tego rodzaju kreacje, mimo że są subtelne, mają w sobie dużo wdzięku i elegancji, a ponadto są bardzo kobiece. Panny Młode powinny kierować się również miejscem, w którym odbywać się będzie ceremonia i przyjęcie oraz porą roku. W tym wyjątkowym dniu Panna Młoda powinna czuć się swobodnie. Rady bliskich dobrze jest brać pod uwagę, ale ostatecznie i tak wybrać należy tę kreację, która budzi w oczach błysk zachwytu.

DLACZEGO  AKURAT SKROMNA SUKNIA ŚLUBNA?

Suknie, wybierane przez Panny Młode, to kreacje najczęściej szyte są elastycznych, bawełnianych lub miękkich koronek, w kolorach ecru, słomkowego beżu lub pudrowego różu. To skromna suknia ślubna, niezwykle lekka. Nadaje swojej właścicielce romantyczności i dziewczęcości. Takie modele sprawdzą się zarówno podczas ślubu kościelnego, jak również cywilnego. Dzięki lekkim i zwiewnym materiałom można w nich przetańczyć całą noc.

SKROMNA SUKNIA ŚLUBNA – GDZIE KUPIĆ?

Skromna suknia ślubna dostępna jest w ofercie polskiej projektantki – Marty Trojanowskiej. To wyjątkowa projektantka, która z sukien ślubnych robi prawdziwe dzieła sztuki. Jej kreacje łączą w sobie prostotę i elegancję. Są romantyczne i kobiece. Sprawdzą się zarówno podczas tradycyjnego ślubu, jak również podczas przyjęcia w plenerze. Projektantka oferuje swoim klientkom w tej chwili dwie kolekcje: Porto i Barcelona, wykonuje także kreacje na zamówienie. Z jej ofertą można zapoznać się na stronie internetowej projektantki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ