Maksimum ochrony w wymagających sytuacjach

Wiele kobiet rezygnuje z aktywności fizycznej podczas trwania miesiączki, ponieważ nie czuje się komfortowo albo obawia się niepożądanych plam na ubraniu. Wydaje się, że ten wątek był już poruszany tyle razy, że każda kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji są tampony. Zapewniają komfort w takich miejscach jak basen czy siłownia, gwarantując bezpieczeństwo i całkowitą chłonność. Odpowiednio dopasowany tampon pozwoli cieszyć się z codziennej aktywności, nawet tej związanej z wodą czy wzmożonym wysiłkiem, bez względu na dzień miesiączki i jej obfitość.

Stawiamy na jakość

Każdego dnia zalewani jesteśmy półproduktami i specyfikami wątpliwej jakości. Dalekobieżne skutki używania tego typu rzeczy są niezwykle szkodliwe dla zdrowia. Dbamy o kobiety i ich zdrowie, bo wiemy jak jest ważne. Z tego powodu tampony o.b. produkowane są z dbałością o każdy szczegół, mając na uwadze jakość stosowanych produktów. Poza zdrowiem cenimy sobie wygodę, dlatego na podstawie przeprowadzonych badań stworzyliśmy nowoczesną formułę skręconych rowków Fluid- Lock, otoczki SilkTouch oraz zróżnicowane poziomu chłonności, by dopasować ofertę do wymagających oczekiwań kobiet. Każdy etap produkcji spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa. Dbamy, by każdy element spełniał swoje zadanie idealnie, dlatego prowadzimy testy wytrzymałości sznurka, by mieć pewność, co do jego stabilności. Wreszcie, poza laboratoryjnymi doświadczeniami, prowadzimy liczne badania testowe wśród użytkowniczek tamponów o.b., przez co stale podnosimy ich jakość.

Tampony o.b. Original

Wracając do poczucia komfortu, niezbędnego podczas uprawiania aktywności fizycznej, w czasie miesiączki, produktem zapewniającym najwyższy stopień bezpieczeństwa i wygody są tampony o.b. Original. Stworzone z myślą o specyficznej ochronie i szczególnych oczekiwaniach w najbardziej wymagających sytuacjach. Struktura tamponu wyposażona jest w specjalnie opracowaną formułę skręconych rowków Fluid- Lock, która zapobiega wydzielaniu się krwi na zewnątrz, dzięki charakterystycznej budowie artykułu. Skręcone rowki przekierowują wydzielinę do środka tamponu. W zależności od indywidualnych potrzeb i zapewnienia maksimum komfortu tampony o.b. Original dostępne są w trzech wariantach chłonności, począwszy od podstawowego stopnia ochrony: Normal, zwiększając swoją skuteczność o jeden stopień: Super, Super Plus. Szczegółowe informacje dotyczące produktu znajdują się na stronie producenta: https://www.myob.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ