Najbardziej znane pierścionki zaręczynowe

O tych pierścionkach mówił cały świat. Nie dość, że są to najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe, to ich posiadaczki są najsławniejszymi kobietami na świecie. Ich właścicielki to gwiazdy ekranu, lub sławne celebrytki. Sprawdźmy, które z nich dostały najbardziej spektakularne pierścionki.

Cudowna para

Jeden z najbardziej znanych związków w show biznesie – Beyonce i Jay Z. Piękni, utalentowani, niesamowicie popularni a do tego  oboje z ogromnymi sukcesami na koncie. Nic więc dziwnego, że kiedy przyszło do zaręczyn, musiały być one tak spektakularne jak sama para. Wiadomo było, że w grę wchodziły tylko najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe, ale chyba nikt się nie spodziewał takiej błyskotki.

Pierścionek był wzorowany na tym, który otrzymała Elizabeth Taylor, jednak przebił oryginał. 18-sto karatowy, prostokątny diament na platynowej obrączce przyciąga uwagę z daleka. Zachwyca on jeszcze bardziej, kiedy zna się cenę tego świecidełka. Jest ona szacowana na około pięć milionów dolarów.

Błysk ponad wszystko

Kim Kardashian nie trzeba przedstawiać. Najbardziej znana amerykańska celebrytka i jedna z głównych bohaterek reality show Z kamerą u Kardashianów. Znając jej miłość do przepychu i luksusu, nie dziwi pierścionek, który podarował jej Kanye West.

Niezależnie od tego, co się o niej myśli , nie można się nie zgodzić, że kamień na palcu serdecznym Kim Kardashian wygląda spektakularnie.  Kanye West oświadczył się Kim w 2013 roku olśniewającym pierścionkiem z 15-karatowy diamentem. Kanye podobno dołożył wszelkich starań, aby pierścionek został wyprodukowany z diamentem wydobytym zgodnie z zasadami fair trade. To małe dzieło sztuki stworzył jubiler gwiazd Lorraine Schwartz.

Oryginalność w cenie

O Marilyn Monroe można powiedzieć wiele rzeczy, ale na pewno nie to, że była przeciętna. Mimo śmierci w młodym wieku została ikoną kina, a jej sława nie słabnie. Dlatego też jej pierścionek zaręczynowy nie mógł być przeciętny.

Legenda Yankees, Joe DiMaggio, dał Marilyn Monroe wspaniałą platynową obrączkę wysadzaną  35 diamentami. Co ciekawe, technicznie była to jej pierścionek zaręczynowy i obrączką ślubna, ponieważ otrzymała ją od DiMaggio w dniu ślubu 14 stycznia 1954 roku. I choć ich związek niestety nie wytrzymał próby czasu, to subtelna i uproszczona elegancja tego pierścionka jest ponadczasowa i wciąż modna.

Amerykański styl

Najbardziej znany pierścionek zaręczynowy 2018 roku, który przebił popularnością nawet królewskie zaręczyny, to oczywiście ten należący do córki milionera – Paris Hilton. Choć to nie pierwsze zaręczyny gwiazdy to te zwróciły największą uwagę mediów właśnie ze względu na pierścionek. Jest to platynowa obrączka z gigantycznych wymiarów 20-karatowym diamentem w kształcie łzy. Ten niebotycznych rozmiarów pierścionek miał również odpowiednią cenę, 2 miliony dolarów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ