Nowa jakość suszenia – wybieraj rozsądnie

Suszenie bębnowe zyskuje dziś na popularności także w polskich domach. Dziś, gdy potrafimy docenić jakość nowoczesnych suszarek i pralko-suszarek, możemy być spokojniejsi o swoje ubrania – nawet gdy nie mamy gdzie ich suszyć lub brakuje nam do tego słońca!

Suszarka czy pralko-suszarka?

Po co Ci w ogóle suszarka? Po to, aby po wypraniu ubrań wrzucić je do bębna suszarki i wyjąć suche, puszyste i nie wymagające długotrwałego prasowania. Suszarka jest niezbędna zwłaszcza w małych mieszkaniach – tam, gdzie zimą nie ma gdzie rozstawić suszarki na bieliznę, a latem powierzchnia balkonu jest zbyt mała, by móc na niej rozwiesić swoje pranie. Czy wymaga to dostawiania kolejnego urządzenia w łazience, której powierzchnia wystarcza maksymalnie na jedną pralkę? Absolutnie nie! Pralko-suszarki są dedykowane przede wszystkim tym użytkownikom, którzy nie mogą sobie pozwolić na posiadanie dwóch odrębnych urządzeń – do prania i szybkiego suszenia.

Wybieraj oszczędne modele

Suszarki w klasie A+++ sprawdzą się nie tylko w przypadku intensywnej eksploatacji. Będą doskonale współpracowały również tam, gdzie pierze się rzadziej, ale za to skrupulatnie dba o środowisko i oszczędność własnych funduszy. Pralko-suszarka z pompą ciepła Samsung lub suszarka Electrolux EW6C428WP PerfectCare to innowacyjne urządzenia, których systemy grzewcze dają możliwość podgrzewania powietrza z użyciem mniejszej ilości energii. Oprócz tego pozwalają dostosować niezbędną ilość ciepła do poziomu wilgotności prania czy rodzaju tkaniny. Systemy grzewcze zaprojektowane są w taki sposób, aby zawsze używać jak najniższej skutecznej temperatury, która poradzi sobie z wysuszeniem całego bębna ubrań.

Dodatkowe funkcje, które pokochasz

Suszarka Samsung lub Electrolux zawsze jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ renomowane marki zawsze gwarantują najwyższą jakość użytkowania. Dotychczas stosowane suszarki odchodzą już powoli do lamusa, gdyż ich systemy grzewcze i brak intuicyjności powodowały długie, energochłonne suszenie, które nie zawsze jest konieczne. Pralko-suszarka z pompą ciepła Samsung daje innowacyjność, której potrzebujemy – to bardzo cicha praca urządzenia, pozwalająca suszyć ubrania w dowolnym czasie. Suszarka Samsung nie zdaje się tylko na to, jak ją zaprogramujemy. Samodzielnie kontroluje poziom zawilgocenia ubrań i tym sposobem wybiera odpowiednią temperaturę, w której powinny się suszyć ubrania.

Komu przyda się suszarka?

Pralko-suszarka z pompą ciepła Samsung na pewno przyda się osobom, które nie mają miejsca w swoim mieszkaniu ani na dodatkową, osobną suszarkę, ani na rozwieszanie prania. To zmyślne urządzenie, które pozwoli odpalić jeden cykl prania i suszenia i tym sposobem wrzucić pranie i wyjąć je dopiero, gdy będzie suche, pachnące i dobrze rozprostowane. Rzecz jasna, nie zawsze musimy wykorzystywać funkcję suszenia. Niektórzy użytkownicy latem preferują rozwieszanie prania na sznurze w promieniach słońca, co ma swoje zalety. Jednak suszarki zdecydowanie przydają się, gdy na dworze pada deszcz lub jest zbyt niska temperatura. Suszenie prania w łazience na sznurze zdecydowanie nie daje takiego efektu! Pralko-suszarka to także ogromna oszczędność czasu – szczególnie dla osób, które wstawiają nawet 10 prań tygodniowo i tym sposobem chcą oszczędzać swój czas na praniu, a później rozwieszaniu do suszenia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ