Telefon dla nowoczesnej kobiety

0
1024

Codzienność kobiety to wyzwania, obowiązki, mnóstwo decyzji i najlepszym sposobem na zachowanie zdrowego balansu często jest sport. Rozpoczęty aktywnie dzień to endorfiny, poczucie, że możemy osiągnąć wszystko i jesteśmy gotowe na kolejne zadania. Jeżeli uwielbiasz jeszcze przed pracą zaliczyć jogging lub siłownię to na pewno przyda Ci się kilka podstawowych akcesoriów, które technologicznie będą wspierać Twoją aktywność, jednocześnie dbając o Twój telefon.

Zacznijmy od joggingu. Co może pójść nie tak? Zbyt płytka kieszeń, z której Twój telefon nagle wypada i roztrzaskuje się na części. Podobne sytuacje mogą mieć miejsce, kiedy się potkniesz, przeskoczysz przeszkodę, a nawet wtedy, kiedy zamykając drzwi od mieszkania niefortunnie wyciągniesz z kieszeni również telefon. Niedomknięta kieszeń, chwila nieuwagi i schylenie się, żeby zawiązać sznurówkę. W tym momencie możesz już niestety planować kolejny wydatek w postaci nowego ekranu telefonu. Co więc robić, kiedy telefon jest Ci niezbędny do monitorowania postępu w treningach, a dodatkowo umila Ci wysiłek ulubioną playlistą? Przede wszystkim zadbać o profesjonalne akcesoria: oryginalne etui albo szkło hartowane na telefon oraz wygodne słuchawki.

Etui dla sportsmenek i słuchawki dla miłośniczek muzyki!

Oferta na rynku jest ogromna, zarówno jeżeli chodzi o etui oraz słuchawki, ale warto znaleźć miejsce, w którym możemy za pomocą jednych zakupów kupić akcesoria gsm do telefonu, które zapewnią nam rozrywkę oraz zabezpieczą nasz sprzęt przed zewnętrznymi czynnikami. Dobrym przykładem jest firma Flavour Design, który już od 2012 roku zaopatruje swoich klientów w oryginalne produkty. Aktywnym kobietom, które cenią sobie zarówno profesjonalne wykonanie, jak i ciekawy design, na pewno spodoba się np. Spigen A700 Sport Armband 6.9 – naramienny futerał wygląda nowocześnie i funkcjonalnie, a dodatkowo pozwala zabezpieczyć nasz telefon przed upadkiem i uszkodzeniami. Dodatkowo w etui znajduje się kieszonka na klucze oraz specjalne wycięcia, które pozwolą na wpięcie słuchawek do telefonu i słuchanie muzyki w czasie treningu. A jeżeli już o słuchawkach mowa, warto wspomnieć, że w ofercie wspomnianego sklepu można znaleźć również ESR Bluetooth Earphone, które łączą w sobie nowoczesny design z bardzo wysoką jakością dźwięku. Dodatkową zaletą tego produktu jest również fakt, że wbudowany mikrofon pozwoli nam na prowadzenie rozmów w czasie ich użytkowania, a dotykowy system sterowania będzie idealny w czasie intensywnego treningu (zwłaszcza, że naładowane słuchawki posłużą nam na 2,5 godziny słuchania muzyki lub 3-4 godzin rozmowy). Warto zamówić zestaw profesjonalne etui + słuchawki, aby ekonomicznie jedynie raz zapłacić za przesyłkę (każda pani domu lubi zrobić oszczędne zakupy) i cieszyć się funkcjonalnym przygotowaniem do każdego treningu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ