Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu, które większości z nas przydarzą się tylko raz. Właśnie dlatego warto zadbać o każdy aspekt imprezy tak, aby w przyszłości można ją było wspominać z rozrzewnieniem i abyśmy do późnej starości z przyjemnością sięgali do niej wspomnieniami. Aby to się udało musimy oczywiście zatroszczyć się o odpowiednią oprawę i zaprosić odpowiednie towarzystwo, nie mniej istotne będzie jednak również nakręcenie profesjonalnego fotoreportażu, który pokazałby nas pięknymi i szczęśliwymi.

Reportaż ze ślubu czy wesela nie może prezentować kiepskiej jakości, co niestety jeszcze do niedawna było na porządku dziennym. Firma Just Married Video wykorzystuje najlepszy sprzęt i zatrudnia doświadczonych i kompetentnych specjalistów od wideofilmowania. Nasi operatorzy doskonale wiedzą jak znaleźć optymalne ujęcie i skomponować kadr tak, aby efekt zachwycił nawet najbardziej wymagającego widza. Umiejętności te zdobywaliśmy uczestnicząc w ponad 700 ślubach i weselach, z których relacje obejrzało dotąd ponad 40000 ludzi. Wrażenie robią jednak nie tylko liczby, ale również jakość wesel, z których reportaże przygotowywaliśmy. Wśród naszych klientów znajdują się między innymi Jarosław Kazberuk, polski kierowca i pilot rajdowy, a także Rozalia Mancewicz, modelka oraz zdobywczyni tytułu Miss Polonia w roku 2010 i miss internautów.

Każde wesele traktujemy indywidualnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci są wyjątkowi i że film traktujący o ich ślubie również musi być wyjątkowy. Unikamy rozwiązań sztampowych i kiczowatych – stawiamy na wyeksponowanie klimatu imprezy i ukazanie jej w sposób, który będzie w stanie zarówno rozbawić jak i wzruszyć widzów. Za każdym razem robimy to w inny sposób, dostosowując się do uwag klienta, a także czerpiąc obficie z naszych doświadczeń. Reportaż ze ślubu wyprodukowany przez Just Married Video zawsze jest pamiątką wyjątkową i świetną okazją, aby obudzić wspomnienia.

Wśród podmiotów, które nas doceniły, warto wymienić branżowe portale i magazyny. Zwróciły na nas uwagę między innymi portale „ABC ślubu” i „Ślub na głowie”, który regularnie publikuje nasze filmy. Ponadto od magazynu i portalu „Bridelle” otrzymaliśmy nagrodę za najlepszy film ślubny – reportaż za rok 2014. Te wyróżnienia bardzo nas cieszą, najważniejsze jest jednak to, że nasi klienci są z nas zadowoleni i nie wahają się polecać nas znajomym. Cieszymy się również dlatego, że uważamy, że nasza praca jest ważna i że pomaga nie tylko obudzić wspomnienia, ale również budować fundamenty udanego małżeństwa.

Zachęcamy do odwiedzenia strony http://www.jmvideo.pl/.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ