Żeby pranie było jeszcze łatwiejsze: pralka Samsung ww60j4213hw1

Czasy, kiedy pranie było wyczerpującym zadaniem zajmującym cały dzień, na szczęście bezpowrotnie minęły. Teraz nawet najprostsza pralka automatyczna pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, który można poświęcić na inne aktywności, chociażby czas z rodziną. Nie oznacza to, że nie warto szukać urządzeń, które mogą jeszcze trochę bardziej ułatwić nam życie. Istnieje kilka cech i nowych technologii, na które dobrze będzie zwrócić uwagę przy zakupie sprzętu wysokiej jakości. Znakomitym przykładem tych nowości jest model Samsung WW60J4213HW1.

Wysoka klasa energetyczna i Eco Bubble

Pierwszą cechą, na jaką zwraca uwagę większość z nas, gdy poszukujemy dla siebie odpowiedniej pralki, jest klasa energetyczna. I całkiem słusznie. Pralka to jedno z tych urządzeń, które pochłaniają najwięcej energii, a jednocześnie jest używana w wielu gospodarstwach domowych kilka razy w tygodniu, a tam, gdzie są małe dzieci – nawet codziennie. Im wyższa klasa energetyczna, tym mniej prądu będzie zużywać nasza pralka i tym mniejsze rachunki za energię przyjdzie nam płacić. Podobne znaczenie ma funkcja Eco Bubble. Ta niepozorna nowość umożliwia pranie w bardzo niskich temperaturach, bo nawet w 15 st. C. Wtłaczanie do bębna pęcherzyków powietrza z kolei powoduje, że substancje zawarte w detergentach szybciej rozpuszczają się w wodzie i skuteczniej usuwają zabrudzenia, bez tworzenia zacieków po proszku. Samsung WW60J4213HW1 ma zarówno wysoką klasę energetyczną, jak i zdolność do prania bąbelkowego. Obie te cechy mają też niemały wpływ na środowisko naturalne.

Eco czyszczenie, bęben Diamond i grzałka ceramiczna

Grzałka ceramiczna obecna w niektórych pralkach, nawet w tych niedrogich modelach, jakie reprezentuje Samsung WW60J4213HW1, znacznie wydłuża żywotność urządzenia. Wszystko dzięki ograniczeniu osadzania się kamienia. Eco czyszczenie bębna pozwala z kolei na zachowanie bezwzględnej czystości i uniknięcie gromadzenia się bakterii w pralce. Sam bęben wyprofilowany na kształt diamentu jest korzystniejszym rozwiązaniem dla delikatnych tkanin. Pomniejszone otwory nie mają możliwości tworzenia mikrouszkodzeń na wymagających materiałach. Przydatną funkcją, jaką wyróżnia się Samsung WW60J4213HW1, jest aktywna piana. W tym programie ubrania mogą zostać najpierw namoczone w takiej aktywnej pianie, zanim pralka przejdzie do właściwego cyklu, a przez to ostatecznie dokładniej oczyszczone.

Pralki podobne do Samsung WW60J4213HW1 – jakie ceny?

Liczba przydatnych funkcji dostępnych w takich pralkach może przytłaczać i pozytywnie zaskakiwać. Nigdy nie wiadomo, kiedy nawet pozornie niezbyt potrzebny program pomoże uratować delikatną tkaninę. Ich walor ekologiczny również nie jest tutaj bez znaczenia. Dlatego też urządzając się w nowym mieszkaniu czy też poszukując nowego modelu pralki, warto szukać takiego, który w możliwie niskiej cenie będzie oferował wszystkie te udogodnienia. Kwota 1500-1600 zł powinna w zupełności wystarczyć na znalezienie wysokiej jakości modelu pralki.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ