Zestaw do hybryd – dlaczego warto w niego zainwestować?

Marzą ci się piękne paznokcie, ale nie chcesz wydawać pieniędzy na regularne wizyty u kosmetyczki? Nic straconego, możesz zrobić je sama. Rozwiązaniem jest lakier hybrydowy, a raczej cały zestaw do hybryd, dzięki któremu możesz mieć trwałe, piękne i pełne blasku pazurki.

Zestaw do hybryd – z czego się składa?

Manicure hybrydowy jest bardzo popularny, a zarazem prosty do wykonania. Musisz jednak pamiętać, że wymaga odpowiedniego sprzętu do jego wykonania. Dlatego, jeśli chcesz popróbować z lakierami hybrydowymi, koniecznie zaopatrz się w startowy zestaw do hybryd. W jego skład wchodzą wszystkie elementy, których potrzebujesz do samodzielnego wykonania manicure hybrydowego.

Przede wszystkim znajdziesz w nich lampę UV, która jest niezbędna, aby utwardzić manicure. Dodatkowo znajdziesz w nim lakier – jeden lub więcej kolorów, baza pod niego i top, czyli produkt do wykończenia paznokci. Tak naprawdę w zestawie do hybryd może znaleźć się jeszcze wiele elementów, na przykład aceton i patyczki do ściągania lakieru czy preparat do odtłuszczania płytki przy wykonywaniu manicure hybrydowego. Zestaw do hybryd wyposaża cię we wszystkie elementy, których będziesz potrzebować. Lakiery czy preparaty możesz dokupić do niego osobno, jeśli ci się skończą lub jeśli chcesz dysponować większą liczbą kolorów. Polecamy jednak, by wszystkie elementy były od tego samego producenta – muszą ze sobą współgrać, aby trwałość była jak najlepsza.

Dla kogo zestaw do hybryd

Zestaw do hybryd to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią mieć ładnie zrobione paznokcie. Tak naprawdę zestaw startowy możesz czasami kupić w cenie zabiegu u manikiurzystki, więc naprawdę warto – to duża oszczędność. Lubisz robić paznokcie sobie i koleżankom? Jeżeli tak, to taki zestaw jest dla Ciebie idealny. Dzięki niemu stworzone przez Ciebie stylizacje będą utrzymywały się dłużej.

Zestaw do hybryd to świetne rozwiązanie także dla tych osób, które zastanawiają się nad stylizacją paznokci na poważnie i chcą sprawdzić swoje możliwości. Więcej – to rozwiązanie także dla początkujących kosmetyczek mobilnych, które przyjeżdżają do swoich klientów i potrzebują przenośnych narzędzi.

Samodzielne robienie hybrydy

Samodzielne nakładanie hybrydy tak naprawdę nie jest trudne. Sama aplikacja lakieru hybrydowego nie różni się niczym od aplikacji tych tradycyjnych, zatem nie będzie to ogromne wyzwanie, jeśli masz już co nieco doświadczenia w tej kwestii. Nie ma się czego obawiać, to, że hybryda niszczy paznokcie, to mit. Mogą się osłabić, jeśli manicure będzie źle wykonany, ale stosując się do wszystkich zasad i wskazówek producenta zestawu, nic takiego nie powinno się zdarzyć.

Po każdej warstwie lakieru i topie należy wsunąć dłonie w lampę i przez kilkadziesiąt sekund utwardzać lakier. Nie można także zapominać o odtłuszczeniu płytki i nałożeniu na nią bazy, która ochroni paznokieć przed uszkodzeniem. Końcowe wykończenie topem ma za zadanie uchronić lakier przed zarysowaniami. To nie jest trudne, więc naprawdę warto spróbować i zainwestować w odpowiedni sprzęt.

[Głosów:2    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ