Chemioterapia już nie taka straszna – a wszystko dzięki perukom!

0
873

Diagnoza nowotworu dla niejednej i niejednego z nas brzmi jak najgorszy możliwy wyrok. Oznacza ona, że na przestrzeni kolejnych miesięcy konieczne będzie poddanie się chemioterapii, która nie tylko w znacznym stopniu osłabi nasz organizm i pogorszy samopoczucie, ale także sprawi, że z naszej głowy zniknie znaczna część jeżeli nie wszystkie włosy. Może to spowodować znaczne obniżenie samooceny pacjenta, który podjąć może kroki mające na celu wycofanie się z życia towarzyskiego i społecznego. Obawa przed kąśliwymi komentarzami społeczeństwa oraz wykluczeniem doprowadzić może także do poważnych problemów natury psychicznej, wśród których najpoważniejszymi są zdaniem ekspertów depresja, zaburzenia łaknienia oraz bezsenność.

Najczarniejszy scenariusz wcale nie musi się jednak ziścić, a Państwo po zakończonej terapii mogą powrócić do wykonywania swoich ulubionych czynności oraz do spotkań z bliskimi Państwu osobami. Jak jest to możliwe? Odpowiedź jest niezwykle prosta – peruki! To właśnie one pozwolą Państwu zamaskować niedoskonałości fryzury lub całkowity brak włosów, jednocześnie oszałamiając rodzinę czy znajomych burzą niesamowitych pasm włosowych przypominających do złudzenia te zapuszczone samodzielnie. Odpowiednio dobrana peruka pozwoli Państwu w znacznie bardziej komfortowy sposób przebrnąć przez okres rekonwalescencji oraz przeczekać kilka miesięcy po zabiegu, kiedy to organizm powraca do swojego pierwotnego stanu, a uszkodzone mieszki  odbudowują się i znów rozpoczynają wytwarzanie nowych włosów.

Mało jest doświadczeń w naszej pracy, które cieszyłyby tak bardzo jak właśnie szczery, serdeczny uśmiech pacjenta oddziału onkologicznego, który to po raz pierwszy widzi w lustrze swoje odbicie w wykonanej na zamówienie peruce naturalnej. To właśnie wtedy wraz z uśmiechem w oczach pojawia się nadzieja, chęć powrotu na łono społeczeństwo i wiara w lepsze jutro. Ogromnie cieszy nas, kiedy możemy być świadkami tego momentu, a dodatkowo podpowiedzieć naszym klientom specjalistyczne środki kosmetyczne i pielęgnacyjne, dzięki którym produkt, który w tak ogromnym stopniu przypadł im do gustu będzie mógł służyć im przez kolejne miesiące lub nawet lata bez konieczności regeneracji lub wymiany na nowy.

Pragniemy także w tym miejscu poinformować, że osoby, które poddały się zabiegowi chemioterapii mogą także ubiegać się o refundację kosztów poniesionych na zakup peruki (uznawanej w świetle prawa za produkt wspomagający leczenie) do kwoty 250 złotych. Obniżenie ceny o taką sumę może zachęcić Państwa do nabycia peruki jeszcze bardziej spersonalizowanej, zgodnej w stu procentach z Państwa oczekiwaniami czy preferencjami. Zapewniamy, że będziemy w stanie wykonać ją zgodnie z Państwa wytycznymi odnośnie długości i grubości włosów, stopnia ich skrętu, stylu upięcia, czy koloru. Odpowiednio dostosujemy także grubość i odcień bazy monofilamentowej lub akrylowej, tak aby nawet najwprawniejsze oko nie było w stanie wychwycić faktu, że są Państwo posiadaczami peruki. Serdecznie zapraszamy https://peruka.pl!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ