Ideał kobiety

Sprawdźmy, jaka powinna wyglądać kobieta idealna. Męskie gusta są zróżnicowane, niemniej jednak w pewnej części przekonań mężczyźni mają jedno zdanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się czy Twój ideał kobiety pokrywa się z wymarzonym wizerunkiem innych mężczyzn, przeczytaj artykuł. Zapraszamy do przyjemnej lektury.

 Ideał kobiety – brunetka, blondynka czy ruda?

 W tej kwestii zdania są podzielone. Jedni cenią blond aniołki, drudzy wolą brunetki czy szatynki. Mamy też panów, którzy wprost kochają się w płomienno-rudych włosach swoich żon, dziewczyn oraz kochanek. Wyniki pokazują jednak, że panom ciut bardziej podobają się kobiety o ciemnych włosach. Dlaczego? Na statystyki nie wpłynęły kawały o blondynkach, a fakt, że brunetki uznawane są za kobiety wierniejsze w uczuciach.

Ideał kobiety – co z biustem?

 Panowie lubią, gdy panie mają, czym oddychać. Wyniki statystyk przedstawiają się pod tym kątem dość klarownie. Mężczyźni cenią lekkie krągłości. Co więcej, nie chodzi tu tylko o biust, ale też o biodra. Panie powinny wziąć ten fakt pod uwagę. Ideał kobiety to bowiem z całą pewnością nie wychudzona sylwetka przypominająca modelki z wybiegów.

Ideał kobiety

Kobiety z długimi nogami podobają się najbardziej

Każda z kobiet marzy o długich nogach. Nie jest inaczej, jeśli weźmiemy pod uwagę preferencje mężczyzn. Oni również cenią u swoich wybranek długie zgrabne nogi. Jak widać, tu oczekiwania od matki natury pokrywają się, nie oznacza to jednak, że dziewczyny nieobdarzone tym atrybutem, nie znajdą swojej drugiej połowy. Ideał kobiety często zmienia się panom po tym, jak poznają swoją ukochaną.

Jak powinna wyglądać kobieta na pierwszej randce?

 Mężczyźni snują marzenia o kobietach w czerwieni. To rzeczywiście kolor miłości, ale też pożądania i seksapilu. Każdej kobiecie do twarzy jest w czerwonym kolorze, zwłaszcza gdy chodzi o sukienkę, dodatki i czerwone usta. Tak właśnie powinna wyglądać stylizacja na pierwszej randce.

Ideał kobiety – co wnętrzem?

 Powiedzieliśmy o wyglądzie kobiet. Upodobania mężczyzn są tutaj mniej więcej podobne. A co w kwestii wnętrza, charakteru i usposobienia kobiet. Jaki to ideał kobiety, jeśli chodzi o charakter? Mężczyźni kochają kobiety przebojowe, twardo stąpające po ziemi. Skończyły się czasy, gdy dla mężczyzn mało istotna jest kariera swojej wybranki. Panie chcąc jak najszybciej znaleźć swoją drugą połowę, nie powinny zapominać o uśmiechu. Nie ma się co dziwić. W końcu uśmiech w każdej sytuacji jest przyciągający. Nie lubimy ponuraków, smutasów, a co więcej, denerwują nas osoby wiecznie narzekające.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ