koszulki
fot: pixabay.com

Zwykłe, gładkie koszulki już  dawno przestały nas cieszyć. Wraz z nadejściem lata chcemy zaszaleć z kolorami i wzorami. Koszulki z nadrukiem będą strzałem w dziesiątkę! Jakie nadruki są teraz najmodniejsze?

Zobacz też: http://www.beyouty.pl/nadruki-na-odziezy/

Sportowy styl

Mocnym trendem w tym sezonie będą koszulki w sportowym stylu. Hitem będą obszerne koszulki na szerokich ramiączkach imitujące te, które noszą podczas gry koszykarze. Obowiązkowo z wielkim nadrukiem numeru zawodnika, barwami i symbolami klubu. Lub te bardziej spersonalizowane z nadrukowanym imieniem bądź pseudonimem. Najefektowniej prezentują się oversizowe koszulki, pod które zakładamy przylegające czarna lub białe topy. Trochę zasłaniają, trochą odsłaniają, jednym słowem jest oryginalnie i tajemniczo, a jak wiadomo tajemnice są pociągające. Boisz się, że nie pasuje do ciebie sportowy styl? Nie musi. Takie koszulki łączymy z luźnymi jeansami, szortami czy spódniczkami mini. Do tego buty typu sneakersy i jest super!

Postaci z komiksów

Drugi widoczny trend to nawiązania do popularnych komiksów. I tu mamy dwie opcje: albo skupiamy się na ulubionej postaci i to ja eksponujemy na koszulce, albo stawiamy na najlepsze fragmenty z komiksów. Druga opcja jest jeszcze bardziej intrygująca. Komiksy wciągają, więc całkiem możliwe, że w twojej koszulce „zaczyta się” ktoś wyjątkowy.

Hasła z przesłaniem

Trzeci trend, choć juz obecny od kilku sezonów, nie traci na mocy. To koszulki z przesłaniami, ważnymi cytatami. Będą doskonała manifestacją twoich poglądów. Powiedz o swoich wartościach, swojej niezgodzie na bieżące wydarzenia czy tez zwróć uwagę na jakiś problem. Równie dobrze może to być zabawny napis, żart, który pokaże twój dystans do siebie, poczucie humory czy po prostu chęć rozbawienia wszystkich wokół. Twoje hasło może stać się świetnym pretekstem do ciekawej rozmowy. Punkt dla ciebie. 

Roślinne motywy

Nadruki z motywami roślinnymi są ostatnio bardzo na czasie. Wpisują się w trend eko i doskonale pokazują, jak ważne stały się dla nas problemy środowiska. Jeśli ty równieś kochasz przyrodę, pokaż to! Może spotkasz na swej drodze innego miłośnika natury?

Przeczytaj też: http://2strony.pl/kupic-najlepsze-ciuchy/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ