Kosmetyki do oczyszczania twarzy

Cera twarzy wymaga szczególnej troski, ponieważ niczym nieosłonięta, najbardziej narażona jest na działanie czynników szkodliwych. Szczególnie negatywny wpływ mają zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu.

Oczyszczanie twarzy

To podstawowy zabieg, który pozwala utrzymać skórę w dobrej kondycji i ładnym wyglądzie. Codzienne oczyszczanie pozwala usunąć martwy naskórek, zaskórniaki, zmniejsza także wydzielanie sebum. Codzienne zabiegi pielęgnacyjne ułatwiają dostępne środki pielęgnacyjne.

Szczoteczka soniczna

To nowość na rynku kosmetycznym. Szczoteczki dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach. Włos końcówki szczoteczki jest bardzo miękki, dzięki czemu nie uszkadza skóry. Systematyczne stosowanie szczoteczki nie tylko usuwa martwy naskórek, ale także zmniejsza zmarszczki i linie mimiczne. Dużą zaletą szczoteczki jest pobudzanie krążenia krwi i limfy. W ten sposób pobudzana jest produkcja kolagenu i elastyny, dwóch niezbędnych składników dla utrzymania zdrowej i ładnej cery.

Gąbki konjac

Produkowane są z korzenia azjatyckiej rośliny o nazwie konjac (czasami używana jest nazwa dziwidło). Jest produktem całkowicie naturalnym o odczynie zasadowym, który pozytywnie wpływa na pH skóry. Gąbki konjac przeznaczone są do demakijażu i codziennej pielęgnacji skóry. Nie powodują podrażnień, usuwają zanieczyszczenia i pobudzają krążenie.

Żel z wyciągiem z liści manuka

Zdrowotne właściwości miodu z kwiatów manuka znane są od dawna. Kosmetolodzy postanowili wykorzystać je także do produkcji kosmetyków. Miód manuka zapewnia właściwe odżywianie cery, prawidłowe pH. Szczególnie polecany jest do pielęgnacji certy tłustej i mieszanej.

Czarne mydło

Bogaty skład mydła zapewnia szybką jej regenerację i odporność na działanie czynników szkodliwych. Ma silne właściwości przeciwzapalne.

Olejki do demakijażu

W produkcji olejków do demakijażu wykorzystano właściwości lecznicze roślin. Olejki nie tylko oczyszczają skórę, ale dostarczają jej także substancji odżywczych. Wbrew powszechnej opinii mają zastosowanie nie tylko do cery suchej, ale także tłustej i mieszanej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ