W dzisiejszych czasach single z dużych miast mają coraz większą trudność w znalezieniu wartościowego partnera. Najczęstsze przeszkody to nawał obowiązków i wiążący się z tym brak czasu. Odpowiedzią na problemy osób, które chcą znaleźć swoją drugą połówkę, mogą być imprezy organizowane przez MiniRandki.pl, które przybierają formę szybkich randek, znanych też pod nazwą speed dating.

Czym jest speed dating?

Speed dating jest zyskującym na popularności sposobem na poznawanie interesujących osób przeciwnej płci, głównie dla singli mieszkających w dużych i średnich miastach. To świetny pomysł dla kogoś, kto ceni wyjątkową, spokojną, kulturalną i intymną atmosferę, zamiast hałasu nocnych klubów i przypadkowych osób tam przychodzących. MiniRandki.pl zapewniają uczestnikom spotkania w miejscach, do których nie mają dostępu osoby z zewnątrz.

Impreza, podczas której każdy z singli odbywa kilkanaście szybkich randek z osobą przeciwnej płci, trwa około dwóch godzin, a każda rozmowa to około 6 do 8 minut na poznanie się. Na imprezę można zapisać się w prosty sposób, wchodząc na stronę MiniRandki.pl i wypełniając krótki formularz, który znajduje się na stronie z opisem konkretnego wydarzenia. Wystarczy podać imię, adres e-mail, numer telefonu oraz zaznaczyć płeć.

Dla kogo są szybkie randki?

Szybkie randki kierowane są przede wszystkim do tych, którzy w miłej atmosferze chcą poznać interesujące osoby – potencjalnych partnerów do trwałego związku. Speed dating to także świetne rozwiązanie dla permanentnie zapracowanych, lecz pomimo tego chcących poznawać nowych ludzi. Nikt przecież nie chce przeżyć życia samotnie.

2a

Speed dating to też pomysł dla tych, którzy nie ufają lub zawiedli się na randkowych portalach internetowych, gdzie nigdy nie ma pewności z kim się czatuje. W przypadku szybkich randek nie ma takiego ryzyka, ponieważ ze swoimi rozmówcami spotykamy się twarzą w twarz. Speed dating to również bardzo dobre rozwiązanie dla osób ceniących sobie swój czas i anonimowość, gdyż dopiero po zakończeniu imprezy, drogą mailową otrzymujemy informację o tym, kto nas wybrał oraz kontakt do tej osoby, w przypadku odwzajemnienia jego wyboru.

Jak można wziąć udział w szybkich randkach?

Zapisanie się na szybkie randki jest banalnie proste. Wystarczy wybrać datę imprezy w interesującym nas przedziale wiekowym, wypełnić formularz rejestracyjny na stronie MiniRandki.pl oraz dokonać wpłaty online. Potem zostaje już tylko przyjście na spotkanie. Regułą jest, że w imprezie bierze udział około 24-36 osób, a więc po 12-18 pań i panów. W ciągu dwóch godzin odbywamy więc kilkanaście rozmów z każdą osobą. Jeśli między dwiema osobami zaiskrzy, otrzymują oni kontakty do siebie już w ciągu kilku godzin po zakończeniu spotkania!

Skuteczność speed datingu

2b

Speed dating to forma, która jest dostępna dla osób w każdym przedziale wiekowym. Statystyki dotychczasowych imprez wskazują, że aż około 90 proc. uczestników szybkich randek otrzymuje kontakt do przynajmniej jednej osoby, którą wybrało. Jest to więc metoda o dużej skuteczności, co potwierdzają także docierające do organizatorów sygnały o nowych parach powstałych dzięki poznaniu się na imprezach organizowanych przez MiniRandki.pl.

[Głosów:4    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ