Usuwanie cieni pod oczami

Tempo życia stale wzrasta, pracujemy coraz więcej, a śpimy coraz mniej. Zmęczenie objawia się w różny sposób, ale najłatwiej zauważyć jest jego oznaki na twarzy – cienie i, tak zwane, worki pod oczami. Gdy są niewielkie, można je łatwo ukryć pod makijażem, jednak w wielu wypadkach nie jest to możliwe. Poza tym, wraz z wiekiem delikatna skóra pod oczami traci elastyczność i staje się pergaminowa, co dodatkowo zwiększa widoczność sińców. Problem ten dotyczy najczęściej kobiet i jest przyczyną dyskomfortu – sińce i „worki” pod oczami powodują że osoba wygląda na starszą i schorowaną.

Medycyna estetyczna proponuje rozwiązania, które umożliwiają pozbycie się sińców pod oczami. Do najpopularniejszych metod należą zabiegi laserem frakcyjnym, przeszczep tłuszczu, zabiegi osoczem bogatopłytkowym, kwasem hialuronowym oraz mezotrapia igłowa.

Zabiegi pobudzające skórę do regeneracji

Jedną grupą zabiegów są te, które mobilizują skórę do regeneracji i odnowy biologicznej. Należy do nich, na przykład, zabieg laserem frakcyjnym. Wskutek podania wiązki lasera, w skórze powodowane są mikrouszkodzenia, które następnie, po okresie regeneracji zastępowane są tkanką nową, odmłodzoną i świeżą. Dzięki zabiegowi, skóra pod oczami staje się jędrna, jaśniejsza, a cienie znikają.

Zabiegi nawilżające i ujędrniające

Druga grupa zabiegów na cienie pod oczami to te, w których za pomocą iniekcji podaje się wgłąb skóry rożne substancje. Usuwanie cieni pod oczami w Katowicach odbywa się za pomocą kwasu hialuronowego, mającego genialne właściwości nawilżające, osocze bogatopłytkowe, o właściwościach regenerujących, lub inne preparaty i mieszanki substancji z witaminami podawane w zabiegu mezoterapii igłowej. Wszystkie te zabiegi nawilżają i odmładzają skórę wokół oczu, dzięki czemu cienie i worki pod oczami znikają.

Microlipofilling – czyli przeszczep tłuszczu

Ten innowacyjny zabieg polega na pobraniu odrobiny tkanki tłuszczowej pacjentki (najczęściej z okolic brzucha lub bioder), a następnie podaniu go w okolice naczyń krwionośnych pod oczami. Prześwitująca przez cienką skórę tkanka tłuszczowa nadaje jej naturalny koloryt, a efekty utrzymują się przez kilka lat.

Więcej o usuwaniu cieni pod oczami przeczytasz na https://skorna.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ